Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě
#23
A je tu první vlašťovka. A to doslova.

Pokud nepočítám dovolené s rodiči (Chorvatsko, Itálie, Čechy), a tak toto byl prakticky můj první vlastní výlet za hranice naší země.

V té době jsem měl plnou hlavu Lvího krále, takže jsem chtěl na vlastní oči vidět jeho Live verzi. Do USA se mi moc nechtělo, Anglie taky ne, tak jsem jel do Německa. Konkrétně do Hamburku (kde ho mimochodem hrají doteď). Stále čekám, až to bude na DVD Twilightoops

Takže jsem si půjčil kameru (tehdy ještě klasická kazetová, i když v jistých situacích natáčí možná lépe než moje CCD s SDHD), a vyrazil s autem, na nějž nebylo prakticky spolehnutí (občas chcípcající při vyřazení, než se přišlo na to, že dělala škrtící klapka), bez navigace a s jen mlhavou představou o tom, jak vlastně vypadá cílová destinace (a blbou mapkou, která by potřebovala tak 50x zvětšit měřítko Rainbowlaugh).

Co na tom, že jsem neměcky neuměl ani pozdravit, v angličtině jsem znal všechny písničky zpaměti a film jsem viděl prakticky 50x. A co jsem neviděl, o tom jsem se předem dočetl. Takže pak ani nevadilo, že jsem neznal jazyk.

Zvláště kvůli absenci navigace v té době byla docela sranda se vůbec někam dostat Rainbowlaugh Což ostatně poznáte z komentářů ve videu.

Z divadla neuvidíte nic, protože se tam natáčet prostě nesmělo (max. se podívejte o pár stránek na starší příspěvky, kde je odkaz na recenzi s pár fotkami). Ukázky z představení můžete také najít na YouTube ( https://youtu.be/27ucbJq510A?t=21 )

Cestou zpátky jsme se ještě stavili v Berlínské ZOO.

Bylo to také naposledy, co jsme si nechali nějakou dovolenou připravit přes CK (stálo to 50% navíc, přitom je to nejspíš stálo asi tak 5 minut času).







P.S.: Převod videa jsem nakonec dělal v práci, protože je rychlejší 2 hodiny tahat všechny soubory přes síť a pak je 2 hodiny převádět do WMV, než se pokoušet převést 1 soubor za 2 hodiny na původním PC (bylo jich 12):


for %%m in (*.avi) do ffmpeg -i %%m -vf yadif -q:v 1 %%m.wmv
rem .mp4 sice funguje ve Windows Media Playeru, ale ve Windows Movie Makeru se to rozpadá na bloky
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Elfmanovy pohupující se pixely + dovolené aneb Výprava pidiautem po Evropě - od Martin - 09.06.2017, 18:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)