Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trička CZ/SK bronies - objednávka (2016)
#56
(26.04.2016, 19:37)EresielRanwa Napsal(a): Blesk: Kdyby jenom tam...   Ajsmug Já si je budu oblékat, když někam pocestuji, abych děsila (čti ponifikovala) nevinné kolemjdoucí a hlásala slovo Broní  Rainbowlaugh Už teď se mi na batohu pohupuje malá plyšová Applejack na klipsně a z kapsy čouhá Pinkie, kterou na cestách i fotím  Pinkiehappy Tak ať mé šílenství vysvětluje aspoň ten nápis na tričku Twilightblush

To si tak sedím v tomto tričku vo vlaku, oproti mne dve dievčatá, jedna mohla mať okolo 23, druhá asi 7. Sestry? Sesternice?? Neviem, no tá mladá tej staršej čosi stále hovorila a tá staršia vyzerala strašne otrávene. A vtom sa tá malá otočí na mňa a začne ukazovať na moje tričko "To je ona! To je tá o ktorej som hovorila!" Samozrejme, mala strašne rada poníky, otravovala nimi staršiu celú cestu a tá bola z toho na nervy. Keď som sa s ňou začal rozprávať, tak tá staršia sa najprv vystrašene pozerala a potom sa s úľavou otočila k oknu. Bola rada, že má pokoj  Rainbowlaugh Malá bola strašne veselá a s radosťou mi rozprávala ako sa jej páči Princess Big Mac  Twilightblush

A aby som nebol OT, tak poprosím jedno Indigo Exact 190 a jedno Cardinal Gildan Softstyle 64000, obidve pánske M.
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka (2016) - od Tobyyy - 26.04.2016, 20:30

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)