Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trička CZ/SK bronies - objednávka (2016)
#58
@sc@lix, Tobyyy: připsáno na seznam Twilightsmile

(26.04.2016, 16:51)blesk1j_CZ Napsal(a): Přesně tak Jamisi. Bude to fakt epické až všichni tam budem běhat ve stejných tričkách

Tak stejná jako v minulých letech už nebudou - jak vidíš na seznamu, každý bude mít jinou barvu, takže už nebudeme vypadat jako jedna skupina (dost protože ne na každém podkladu je logo stejně vidět - na černé je vidět i z dálky)

(26.04.2016, 21:16)Xenomorf0CZ Napsal(a): Jamis a on v Japonsku není internet?

Světe div se - je Rainbowlaugh nicméně jedu tam na dovolenou a po tu dobu nehodlám řešit záležitosti fóra, nebo fandomu, jemuž jsem věnoval poslední tři roky takřka veškerý volný čas Twilightsmile myslím, že nejen já mám nárok na zaslouženou třítýdenní dovolenou, i když i tuhle dovolenou začínáme poníkovským conem ... už pátým v pořadí jen tento rok. Taktéž se těším na setkání s blízkým přítelem/bronym/organizátorem, jež už déle než rok pobývá na Novém Zélandu Pinkiesmile nu, alespoň se i japonci dozví o Czequestrii a dalších evropských conech z první ruky.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka (2016) - od Jamis - 27.04.2016, 00:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)