Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lord of the Rings online
#5
(01.04.2016, 16:18)Ferraripony Napsal(a): No s tím ze samotnou hratelnost to neovlivní si jako majitel postavy na max levlu dovolím nesouhlasit. Bez placení se dostanete max na lelv 30, pak si musíte začít kupovat Questy, jinak je to nekonečné zabíjení mobek.

Za druhé i se zakoupený mi questy je ta hra strašně dlouhá a nedá se skoro dohrát. Navíc na maximálním levlu není žádný content, takže to ani nemá cenu.

A za třetí už to nikdo nehraje. za celý druhý pokus o dohrání jsem mezi levlem 26 až 60 kde se to vzdalo potkal max jednoho dva hráče. Hrajou to max lowky do té 30 nebo pár max levlu ze setrvačnosti.


PS server enedvaith nebo tak nějak postava Hosgard

Hrál si na špatném servru Pinkiesmile Právě na Laurelinu ( jeden z největších serverů ) je lidí opravdu hodně a také hodně čechů a českých kinshipů. Hraje to opravdu hodně lidí a pořád někoho potkáváš. Jde spíš o to, jek už sem řekl prve, že je to hodně hra o příběhu a hraje se hodně stylem RP. Hra samotná je opravdu trochu nuda, pokud nejsi opravdu fanda LotR a nevžiješ se do samotného příběhu.
Já třeba jsem schopný sedět hodiny u Skákavého poníka, tančit na hudbu, kterou tam někdo hraje, popíjet pivo a kouřit dýmku hehe Pinkiesmile Jak říkám, pro hráče je to nuda, ale pro samotné postavy chycené samotným příběhem, je to jako normální den ve středozemi Pinkiesmile
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Lord of the Rings online - od Ajdrianpony - 01.04.2016, 14:05
RE: Lord of the Rings online - od Medvídě - 01.04.2016, 14:39
RE: Lord of the Rings online - od Ferraripony - 01.04.2016, 16:18
RE: Lord of the Rings online - od Medvídě - 01.04.2016, 17:55
RE: Lord of the Rings online - od Ajdrianpony - 03.04.2016, 15:21
RE: Lord of the Rings online - od Ferraripony - 04.04.2016, 08:40
RE: Lord of the Rings online - od Ajdrianpony - 05.04.2016, 16:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)