Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje "odborná" práce ohledně brony
#7
Obdivuji tvé úsilí při soupisu této práce  Twilightsmile Ale zježila se mi srst při čtení pasáže "Možná si někdo dokonce představuje, že si kupujeme ty figurky a češeme jim hřívy a milujeme růžovou barvu. ŠPATNĚ! Toto nedělá nikdo z komunity"  Rainbowhuh Ano, já si skutečně kupuji ony figurky (tedy ty menší, ty velké už jsou pro mě zbytečně moc) a užívám si jejich česání. Nejspíše jsi tím NIKDO myslel brony-chlapi (což jsi taky úplně netrefil  Rainbowlaugh ), ale spousta z brony-ženských si, myslím, docela ráda sem tam některého poníka učísne  Pinkiehappy Samozřejmě teď je taková doba, že hodně holčin by čistě ze svého "stylu" takovou věc nikdy neprovozovala, páč jsou děsně tvrdé Rainbowhuh , a hodně mužských už zase zjevně dospělo k názoru, že si nemusí nezbytně hrát na tvrďáky a otevřít svoji něžnou duši princezny  Raritystarry  Rainbowlaugh . 

A co ta JEDNOZNAČNÁ angličtina? Ajbemused Se mám jít někam zahrabat, že se mi český dabing líbí?  Rainbowhuh Netvrdím to o písničkách, ale hlasy našich dabérů mám ráda Rainbowwild Zkrátka pokus se raději vyhýbat slovům jako VŠICHNI a NIKDO, protože nejspíš nikdy nebudou ve svém extrému platné  Ajsmug
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Moje "odborná" práce ohledně brony - od EresielRanwa - 22.06.2016, 10:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)