Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance
#37
Díky za podnět. Víme o nějakých levnějších alternativách jak pro přepis (mohlo by to jít někde v Česku či Slovensku, třeba právě na nějaké hudební škole - HAMU například), tak pro nahrávání (projekty jako 99dollarorchestra, hollywood scoring a podobné). Rádi bychom se ale přednostně pokusili o plně profesionální zpracování not i nahrávky.

Co se týká těch komerčních nahrávacích služeb, tak ty mají mezi skladateli velmi pochybnou pověst, a proto bychom se k nim uchylovali velice neradi. Ohledně toho přepisu do not, tam je zatím cena nejistá - bude záležet na konkrétní časové náročnosti přepisu, který se zase odvíjí od konkrétní instrumentace a dalších aspektů skladby. Pokud by to ale mělo být poblíž té horní hranice odhadu - $1500 - tak budeme opravdu zvažovat někoho jiného. Prodiskutuju to s Kellym a uvidíme.

Jinak do konce kampaně zbývá cca týden, a už máme vybrán víc než 2,5 násobek cílové částky. Díky vám všem, jste skvělí!
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance - od Aelipse - 23.03.2017, 11:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)