Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance
#43
Milí přátelé,

rád bych vám v předvečer (skoro Pinkiesmile ) Czequestrie představil letáčky a plakáty, které pro nás velmi ochotně vytvořilo naše Vlče (plakát) a zahraniční umělec RainbowDash (Octavia + orchestr na letáčku). Tímto oběma tvůrcům moc děkujeme, stejně tak jako organizátorům Czequestrie za to, že si pro nás ve svém nabitém itineráři našli čas.

[Obrázek: ns3ajdrenjpch7hzg.jpg?size_id=8]

[Obrázek: 0qmb1dif5kf3ms0zg.jpg?size_id=f]

Současně bych vás chtěl informovat o události The SeaPony Orchestra, která má za cíl mimo jiné zahrát dvě Aryho skladby. Tento projekt se připravoval víc než rok a k jeho uskutečnění dojde tuto neděli v 9:00 našeho času v Bangkoku. Pokud jste si nerezervovali letenky, nezoufejte. Dle našich informací se bude událost streamovat živě a záznam streamu by pak měl být k nalezení na youtube. Rozhodně to nepropásněte. Pinkiesmile

No a na závěr bych vás chtěl ujistit, že ani my nespíme na vavřínech. V současné době se pomalu připravujeme na druhou kampaň (jejímž účelem bude pokrýt náklady za samotný orchestr a nahrávací techniku), komunikujeme s našim hudebníkem, který pracuje na přepisu MIDI do not, jsme v kontaktu s dalšími umělci a především se prokousáváme nesčetným množstvím námětů a nápadů. Pokud budete sami nějaké mít, neváhejte se podělit. Ajsmug

Díky vám všem, že jste s námi.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance - od Aelipse - 16.08.2017, 23:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)