Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
Koukám, že se to tu docela hezky rozjelo,,ale co taky se někde ráda svěřímRainbowlaugh,,
navíc jako free si můžu psát kde co chci,,už to budou skoro 4 měsíce, co mě bývalý vypustil z vodítka

Dle mého jsem hetero s asexuálním nádechem.
Ženy mě nepřitahují,ani mě neláká něco s nimi zkoušet, nevím příjde mi to nechutné,,nic proti lesbám nemám, co mi po nich, ale v případě gayů mi to příjde roztomilé Rainbowlaugh, asi pro to, že jsem jako náctiletá ujížděla na yaoi.
Za to chlapy ty já ráda! hlavě bez trika (ale v kalhotech!)
V čem je problém? neláká mě nic na téma sex, nemám ohledně toho představy, nepříjde mi to pěkné ani romantické, pokud se někde něco takového objeví v TV či foto, dělám že to nevidím(raději začnu pít/jíst a nebo se věnuji smrkání do kapesníkuRainbowlaugh), nerada se na to koukám,,je mi to prostě nepříjemné.
Proto mě asi vyhovuje být sama, nemusím se do "něčeho" nutitPinkiesmile

Celkově nevím, zda je to populární být bi, jako je to každého věc a já mám dost svých věci, než abych řešila věci někoho jiného,,nevím,,..ale poslední dobou jsem nikoho "hetero" už nepotkala Rainbowlaugh

Mám spoustu homosexuálních(pouze gay) kamarádů a jsou to neskutečně úžasní lidé, no aspoň se nemusím bát, že by si na mě něco zkusili Rainbowlaugh

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Cally - 18.07.2016, 21:16
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Sójový lecitin - 24.07.2016, 18:42
Hvězdná znamení a Bronies - od Mácaman - 20.07.2016, 11:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)