Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
Teď si vemte, kdybyste tuhle diskusi vedli pár desítek let zpátky, vypadalo by to úplně jinak.
Dnešní společnost už tolik gaye neodsuzuje a přijímá, proto se to automaticky bere za věc normální a přijatelnou. Kdyby Intrix zmínil, že je homosexualita nemoc, víc lidí by s ním podle mě souhlasilo spíše dříve. V podstatě by se tu dali vést dlouhé diskuse co je a není normální, já si osobně myslím, že obecně pojem "normální" nemá přesné hranice a každý to vnímá jinak. 
Když to vemu z oblasti psychologie, přijde mi, že forma normálnosti se říká jen proto, aby se člověk nemyslel, že nezapadá, viz kdybyste si dělali psych. vyšetření, každému by něco našli, v každém testu psych. nemocí najdete několik věcí, které si řeknete, že na vás sedí, je to jen o tom, čemu věříte a hodně to toho člověka ovlivňuje, ale to je trochu OT.
Imho se určitě v dnešní době najde více homosexuálů než dříve, protože člověk má větší tendenci se prosadit něčím, v čem se necítí sám a je to dnešní společností přijatelné. Nebudu říkat svůj názor, co si o homosexualitě myslím, ale určitě ji neodsuzuji, spíše se na každého homosexuála dívám jinak. To samé beru bisexualitu, ale přijde mi, že co se týče bisexuality, tak je to ovlivněno pubertou, nejistotou a na konci se stejně ukáže, že určité pohlaví převažuje a nakláníte se k němu více ( viz spoustu holek v dnešní době říká, že jsou bisexuálové, přitom z hecu a v opilosti políbit na párty kamarádku neberu hned známku teplosti)

Co se týče obecně sexuální orientace v dnešní době, je to různorodé, upřímně moc nefandím tomu všemu dát nějaké jméno a škatulku, případně vlastní vlajku ( narážka jak na orientaci tak jaký pohlaví jste), akceptuji to, ale podle mě je to přehnané.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Sójový lecitin - 24.07.2016, 18:42
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Dbleki - 27.07.2017, 17:52
Hvězdná znamení a Bronies - od Mácaman - 20.07.2016, 11:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)