Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
Santa: ale kdepak Rainbowlaugh to jsem jen trochu rozvedl Ajdrianovu myslenku a pivovar je samozrejme nadsazka Pinkiesmile mam docela normalni naroky: musi byt pro me pritazliva, inteligentni (dulezite!) a zkratka si musim s partnerkou rozumet. To je ale zcela bezne, tezko bude nekdo chodit s nekym, s kym si nema co rict a kdo ho fyzicky odpuzuje. ale je fajn , kdyz partnerka umi varit a zvlada peci o domacnost. O tu by se ale dle me meli partneri delit rovnym dilem, ale takova ta slecna, co si jen lakuje kopytka a neumi uvarit ani caj je nestesti Rainbowlaugh

...ale premyslel sem na tim, "aby mela rada poniky", doslo mi, ze by to chtelo upravit na "aby mela rada poniky a zaroven nepovazovala za divne, ze je mam rad ja"...a takovou slecnu najit mimo fandom je tezke. nerikam ze nemozne, ale prece jen ta pravdepodobnost je vyssi tady Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Sójový lecitin - 24.07.2016, 18:42
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Mácaman - 20.12.2017, 08:12
Hvězdná znamení a Bronies - od Mácaman - 20.07.2016, 11:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)