Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
Když jsem uviděl todle vlákno, tak jsem myslel, že to bude nějaké úchylné odvětví, ale když si to tady tak čtu, tak jsem docela potěšený, že to mám osobně občas velmi podobné jako tady někteří. 

Nejspíš si řeknete, že je mi teprve 16, že ještě ani sám nemůžu vědět jak to mám, a beru to jako možnou variantu, ale zhodnotím svou situaci na základě momentálních pocitů a věcí co se mi v posledním roku a půl života stalo. 

Rozhodně bych rozdělil svou sexualitu na dva základní parametry: Psychickou a Fyzickou. 

Začal bych fyzickou, protože mi připadá z dost jasných důvodů jako vedlejší, a hlavně neovlivnitelná a neměnitelná, a tak lépe popsatelná. Rozhodně mě přitahují pouze ženy, ale úplně jiným způsobem než ostatní kluky v mém věku, v mém okolí. Jsem neskutečně velký emocionální úchyl, takže když je nějaká holka přitažlivá, svou postavou a ostatníma věcma, tak mě to vzruší, ale nepřikládám tomu žádnou důležitost, protože to nemění mou náladu, ani to ve mně nevyvolává emoce. Na rozdíl, když je holka roztomilá, tak to ve mě emoce už vyvolá, a proto tomu přikládám mnohem větší prioritu. Dá se říct, že co se fyzického vzhledu týče, mě přitažlivost jako taková doslova nezajímá, protože mi připadá nudná. No a jak už možná někteří mohli vycítit, tak tato moje nakloněnost k roztomilosti, má co dělat s tím, proč právě píšu na toto forum a proč mám rád brony/furry fandom. Na rovinu, mě přitahují poníci a furríci víc než lidi, ale ne tím způsobem že by mě vzrušovali, ale vyvolávají ve mně příjemné emoce.

Co se týče psychické sexuality, tak tam je to ještě komplikovanější. Tak komplikované, že se ani já v sobě nemůžu vyznat, což mi působí časté deprese, a zmatenost z života. Otázka je jaký je správný poměr toho, když mají dva jedinci společné vše, a nebo nic, takže převedeno do reálného života, s tím že dva stejní lidi neexistují: Jaký správný poměr toho, když mají dva jedinci toho společného hodně, nebo málo. Absolutně nemám tušení, a je mi nad míru jasné, že každý jedinec tento poměr má jinak, což celou situaci dělá ještě mnohem komplikovanější. Takže to co tady teď dále napíšu je jenom moje hádání a hledání nenaleznutelného řešení, což je mimochodem nejspíš kouzlo lásky. "Psychická sexualita" je pro mě synonymum ke slovu "láska", a tak se o ní taky budu vyjadřovat. Láska je pro mě velmi, ale velmi důležitá věc, osobě bych si dovolil říct, že je to nejdůležitější věc v životě bytosti, jako jsem já. Je to spojení jakýchsi určitých sympatií ale taky různorodosti každého z nás, takže je pro mě důležité aby jsem měl velmi podobné názory jako má partnerka, ale zároveň to chce ještě něco nevysvětlitelného, co je zatím lidem utajeno, a nejspíš to tak má zůstat. Chci říct, že je zbytečné abych zde psal, že mám rád, když holka poslouchá stejnou muziku jako já, protože takových věcí bych zde mohl napsat 5 knih, a zdaleka by to nebylo vše. 

Celé bych to shrnul, na to že mám rád když je holka roztomilá, a je pro mě nezanedbatelně důležité, abych jí miloval, ale co to znamená "milovat" si nemůže nikdo z lidí dovolit vysvětlit. Možná poníci znají odpověď, a proto jsou tak kouzelní... Doufám, že se v příštím životě narodím jako poník v Equestrii a naleznu odpověď, ale zatím si já, i každý z nás musí užít nevědomosti, jako malé děti...
VINYL SCRATCH

Psáno "Ambey", ale vyslovuje se to "Embí".   Ajsmug  
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Sójový lecitin - 24.07.2016, 18:42
RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - od Ambey - 20.12.2017, 13:13
Hvězdná znamení a Bronies - od Mácaman - 20.07.2016, 11:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)