Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble)
#48
No, já mám na mluvenou formu tedy úplně jiný názor Pinkiesmile

Kdykoliv to jde tak člověka po 5 minutách psaní táhnu na TSko, Skype nebo cokoliv kde se dá mluvit, protože mě už nebaví ťukat do klávesnice.
Krom toho, když chceš na IRC, chatu, foru vyjádřit psanou formou nějaké pocity ohledně epizody v diskuzi, např. jak byla diskuze oholedně Babs Seed a šikany, tak to zabere hrozné množství textu, aby ses vyjádřil dobře a nevzniklo nedorozumění. Potom když se člověku už nechce tolik psát, tak to zkrátí, ten druhý si to špatně vyloží a už to jede, to je můj důvod proč preferuji mluvenou formu.

Co se týče týdenního pokecu, tak bych byl pro... přijdu kamkoliv kde se bude kecat, hlavně aby se kecalo.
Doufám tedy, že se to nějak zorganizuje, Refly je tu přeci big boss, tak ať napíše čas a ono se těch několik lidí najde.

Pokud si někdo myslí, že z toho bude mamlajz když tam bude 10 lidí na sebe pokřikovat, tak vám říkám že ne, stačí mutnout děcka a nechat rozumné lidi co vědí kdy držet hubu a je to v pohodě i ve 20 lidech (osobní zkušenost).


Ještě se vrátím ke své preferenci mluvené formy. Podle mě kdyby se ten voice server aktivně využíval a celý den tam bylo v průměru alespoň 5 lidí, tak by to fungovalo.
Člověk si vždy rád zajde na Mumble, vidí tam 5 lidí, připojí se, zeptá se o čem je řeč a hned má na hodinu zábavnou diskuzi. Podle mě by to mohlo fungovat, ale museli byste dotáhnout ty lidi, máte velmi velkou základnu, takže stačí nasměrovat a ono se to už naplní.


Souhlas se mnou, nějaké připomínky, nebo jsem něco řekl špatně ?
Jen do mě, zajímá mě to Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od Mondrogar - 16.05.2012, 20:24
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od Mondrogar - 16.05.2012, 21:30
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od Mondrogar - 17.05.2012, 16:41
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od Foxtrot - 16.12.2012, 00:45
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od Mondrogar - 28.12.2012, 16:20
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od NikolPegasister - 26.05.2013, 12:48
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od NikolPegasister - 26.05.2013, 13:03
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od Mondrogar - 30.05.2013, 13:22
RE: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble) - od Sójový lecitin - 12.07.2013, 20:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)