Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: To Where and Back Again
#22
Rozhodně nejlepší finále, jaké mohlo zatím být!
(Napřed... Chrysalis a její "protočení" hlavy... Co je to za monstrum?!   Rainbowhuh  Rainbowlaugh  )

Napřed se zdálo, že to bude klasický plot ala "Udělala jsem velkou chybu, odpustíte mi to? Ano, všichni jste mi to sice už odpustili, ale co když jsem stále taková?!" jako vidíme v nejnovějším filmu EG a téměř pořád v celém FiM.
Ale hned, jak se přestaly M6 chovat přátelsky a tak, mě napadlo, že to bude návrat Chrysalis. Předci jen, když už tu je Thorax, bylo by divné, kdyby se tu neobjevili jeho 'Kamarádi'.
A pak to začalo! (Velice mě rozesmálo, když Trixie ztačala křičet a Starlight ji musela uzavřít do zvukotěsné bubliny, nebo kdy se na scéně objevili dvě Trixie, jedna pravá, jedna Thorax)
Sestavení týmu Starlight, Discord, Trixie a Thorax jsem opravdu nečekala, a odvedli spolu výbornou práci a parádní podívadou plnou děje. Opravdu jsem byla napnutá až do konce.
A ten konec...
Čekala jsem jakékoliv finále, že třeba porazí Chrysi díky lásce kterou cítí Discord k Fluttertshy, Starlight k Trixie (nebudu lhát, v půlce epizody jsem si myslela, že Trixie zajmou) a Thorax ke svým přátelům bude královna přemožena, ale že by to bylo takhle? Thorax je jako... uh... King Thorax vážně krásný, jen mi asi bude chybět jeho roztomilý vzhled malého 'měnavce'.
A VELKOU pochvalu dávám tvůrcům za zachování Chrysalis na konci. Žádné "Ano! Přátelství je magické! Já se mýlila! Odpustě mi to, princezny, ó Twilight, nejlepší ze všech princezen, chci se učit o přátelství!" ale "ha, nope, za to mi zaplatíš!" a odešla. Ah ~ Doufám že ji ještě někdy uvidíme!


POZORNOST!!!

Jsem jediná, komu konec připomínal konec Ziri ze Lvího Krále 2? Původně se měla Zira sama zabít skokem do řeky, místo toho, aby přijala pomocnou tlapku od Kiary, co se ji snažila zachránit...0 A ještě jejich země jako taková... Zničená, stejně jako Země vyhnanců...

(Malá Flurry už stojí sama na nožkách! :3 A ten Discord x Fluttershy moment... Aw  Heart  Raritystarry  )

Celkově, bych řekla, že tohle bylo asi nejlepší finále. Děj napínavý, převraty, humor, netypické prostředí, netypická parta, BEZ MAGIE, postě... Asi nemám co vytknout.
Jen...
-Proč Discord nezkusil na Fluttershy trik jako zkusila Starlight na Thoraxe? Něco, co ví jen oni dva nebo málo poníků...
-Změna  changelings  proběhla dost rychle... Možná až příliš... Kde vzali ostatní tu lásku? To je ta, kterou se krmili? To ji mají tolik, když nestačí na ukojení jejich hladu?
-CHYBĚLA MI PÍSNIČKA!
♡I am just a pony.♡
♡I make mistakes from time to time,♡
♡but now I know the real me,♡
♡and put my heart out on the line.♡
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - od Edwwi - 07.10.2016, 18:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)