Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: To Where and Back Again
#27
Tak jo i já sem něco už napíšu.

Byl to super dvojdíl, ale pořád u mě vede finále S2.

Prvně mínusy:
Celej děj se... prostě táhnul. Byla to taková rozmluva a konec mi přišel jenom jako takové- Ok, tak jsme na konci, tak to utnem... A celkem mě zklamalo jak je Manesix jako hrdinskej celek v S6 dvojdílech upozaděná. A nakonec mě štve, že Chris mluvila normálně. Neměla ten upravenej měňavčí hlas jako v Canterlot Wedding.

A teď to ostatní:
Na druhou stranu prostor co dostala Trixie to vynahrazuje Rainbowkiss A ta scéna kdy přijde Thorax a SG ji začaruje do té bubliny páč vyšiluje, to je nej scéna z celého finále.Rainbowlaugh Discord se moc nepředvedl... Právě že když se tam objevil a vyrazil s ostatníma, tak sem čekal že bude epic battle mezi ním a Chris za záchranu FS... Mno škoda no Fluttercry
Jak se SG vrátila do Ponnyvilu a mě došlo, že jsou to changlingové, tak ve mě úplně vybouchl ten roj myšlenek.. WTF? JAK? CO? KDE? KDY? CO JE S TWI?!?! CO JE S OSTATNÍMA?! KOLIK JE INFILTROVANEJCH CHANGLINGŮ MEZI PONÍKAMA?
Bylo to napínavé. Hlavě ten nezvyk čekat na druhej díl do zítra Pinkiecrazy

A potom Thorax. Napadlo mě, že se teď začne měnit, když má stálej zdroj lásky, ale ta podoba mě dostala. Spíž sem čekal, že bude bílej a bude na sobě mít takovou přirozenou zbroj z krovek a tykadla Rainbowlaugh Ale samozřejmě jak teď vypadá je celkem fajn.

Jinak nevim co dodat, ještě se na to musím párkrát kouknout Pinkiehappy

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - od Dragonalicorn - 07.10.2016, 21:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)