Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: To Where and Back Again
#66
Mě se tedy tohle dvoudílné finále velice líbilo  Twilightsmile U jeho první části bylo hned několik pasáží, které mě překvapily a zůstala jsem civět s otevřenou tlamou na monitor nebo se začala smát hurónským smíchem s výkřiky "Oh yes!!!" (hlavně když se objevil Discord  Ajsmug ) a finále s proměnou changellingů? Ano bylo to rychlé, ale díky té rychlosti jsem opět zůstala zírat na monitor ve snaze pochopit, čeho že jsem to právě byla svědkem  Pinkiegasp A proměna se mi líbí, už jen proto, že ten jejich původní vzhled ala zombie armáda klonů bez větších jedinečností a vlastního rozumu (až na pár výjimek) mi přišla nudná (sorry zastánci původního roje). Doufám, že se o nich v budoucnu dozvíme víc, začali mě rázem zajímat, když už to není jen tupé stádo s jediným mozkem  Ajsmug A za nepřevychování Chrys jsem samozřejmě ráda. Padouchové docházejí a raději zavýskám, když se objeví starý dobrý padouch než zase poznávat nového, který bude stejně napodobovat něco, co už tu bylo. A také věřím tomu, že si zbuduje nové hnízdo. Záběry neukazují, jestli se přeměnili všichni changellingové, nějací mohli někam zalézt, přečkat "bouři" a pak se přidat k úprku královny. A pokud ne, tak je stejně možnost, že je Chrys jakožto správná hmyzí královna oplodněná už dopředu a tak může v klidu někde naklást nové pokolení jakožto samoživitelka Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - od EresielRanwa - 25.10.2016, 18:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)