Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Treti edice Fallout: Equestria
#7
To Fang:

jak poznamenal Dex a podle stránky, při větším počtu objednávek poštovné stoupá asi o 5 dolarů na kus
tudíž pokud jedna kniha říká 35, tři budou za 45/3 = 15. Navíc osobně jsem si knihy ze států objednával a poštovné nebylo zas až tak vysoké. Kouknu jestli ještě najdu fakturu

Nicméně jak říkám objednávky jsou do osmého a do té doby musí být celá záležitost jasná. Proto bych rád věděl kolik lidí by mělo zájem, napsal mail a dostal odpověď na otázky právě ohledně ceny a poštovného, doručení atd.

Co se týče finální ceny - způsob proclení se měnil. a Knihy jako takové clu ani nepodléhají takže by mělo jít jen o poštovné a daň. Asi půl roku nazpět jsem objednával knihy v hodnotě 60 dolarů... cca? a neproclívalo se nic.

Proto říkám je potřeba se řádně domluvit a dojednat finální cenu kterou by lidé poslali (s nějakou rezervou navíc) musíme vzít do úvahy cenu, a poštovné, daň a aktuální kurz v době platby.

Jsem ochotný zjistit podrobnosti, zjistit jestli lze napříkald zaplatit přes PayPal a vzít si to pod patronát.
Nicméně nemám jen tak hromadu peněz abych vše zaplatil aniž bych měl jistotu že mi dotyčný uhradí objednávku a bylo by tak potřeba poslat peníze na můj účet a zplatit objednávku naráz a zboží poslat na jednu adresu (ideálně plátce) při předání na domluvené akci bych pak osobně vrátil případné přeplatky.

Objednávka navíc probíhá skrz "Absolutely Everything" tedy portál který dělal i předchozí printy a tak si troufnu tvrdit že se jedná o spolehlivou záležitost.

Dávám čas do prvního ledna
Pošlete mi PM každý kdo 100% knihu bude chtít

Prvního nebo druhého ledna (v závislosti na tom jestli budu v práci nebo ne) pošlu E-mail  s dotazy a počkám na odpověď

Až zveřejním detaily bude možnost ještě změnit názor nebo se přidat a domluvit podrobnosti. a před uzavřením pošlu finální objednávku.
jakmile zašlou Invoice, začnu vybírat peníze (je zmíněno že bude dostatek času pro platbu) a až bude celá částka vybraná odešlu peníze domluvenou cestou (ideálně přes PayPal pokud bude možnost) protože jinak by platba do zahranicí mohla znamenat další poplatky.

Jakmile budou mít peníze vybrané, půjde celá záležitost do tisku, a cca po měsíci až dvou začnou rozesílat objednávky.


právě jsem se vrátil z prodloužené noční směny a večer jdu zase tak omluvte horší kvalitu příspěvku
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět


Příspěvků v tématu
Treti edice Fallout: Equestria - od Inlustris - 26.12.2016, 00:35
RE: Treti edice Fallout: Equestria - od Fang - 26.12.2016, 01:00
RE: Treti edice Fallout: Equestria - od Dex - 26.12.2016, 01:44
RE: Treti edice Fallout: Equestria - od Inlustris - 26.12.2016, 11:54
RE: Treti edice Fallout: Equestria - od Mavka - 28.12.2016, 02:52
RE: Treti edice Fallout: Equestria - od Fang - 22.07.2018, 11:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)