Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Istaria/Horizons (Chronicles of the Gifted)
#1
Zdravím  Ajsmug
Nevím kolik lidí odsud zná tuhle hru, přeci jen, na něčí vkus to může být hodně stará hra (cca. 14 let) plus kvalita grafiky za ty léta zůstala zachovaná. O co vlastně jde? Dalo by se říct že je to MMORPGčko jako každé jiné, kde můžete hrát za lidi, elfy, víly, trpaslíky, obry, ... to co je však na téhle hře jedinečné je to, že zde můžete hrát za draky  Pinkiegasp kteří vypadají ze všech těch postav podle mě nejlépe. Opravdu by mě zajímalo, zda jí tu někdo hraje či hrával, jako malá jsem jí milovala a sic jsem v té době neuměla ani anglicky, ani jsem nechápala pointu hry, pamatuji si ty úžasné zážitky co jsem v té době zažívala  Pinkiesad2 
Abych nezapomněla! Hra se celým jménem jmenuje Istaria: Chronicles of the Gifted, narazila jsem i na jméno Horizonts: Empire of Istaria, ale přesnější informace o tom nevím.

(PS - VIDEO dole je písnička kterou jsem v té době ohromně zbožňovala  Pinkiesad2 jsem s tím trochu protivná, vím, ale jsem úplně našrot že jsem tuhle hru po takové době znovu našla)

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Istaria/Horizons (Chronicles of the Gifted) - od Jita32 - 26.02.2017, 21:11
RE: Istaria/Horizonts - od FierySamCZ - 26.02.2017, 23:14
RE: Istaria/Horizonts - od Melgarh - 27.02.2017, 10:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: