Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov
(13.02.2013, 10:28)Dreit Napsal(a):
(12.02.2013, 19:14)RadlanJay Napsal(a): Nebo co kdybych třeba tulpu přivřel do dveří? To mi jako řekne, "hele, nechals moje zadní nohy venku!"
Nebo ji to rozpůlí?

[hádám]: Může rychle proběhnout aby k přivření nedošlo (za cenu, že se deformuje), ale teoreticky ti může i nějak zabránit ty dveře zavřít (zakňučí když jí přivřeš/odláká tvoji pozornost aby rychle proběhla/donutí tě otevřít jí dveře, protože sám víš, že to sama nedokáže).

Vždyť je to halucinace, proč by ji měly jakkoli ovlivnit zavřené dveře? (Nebo jakýkoli hmotný objekt?) Pokud si člověk nevšimne, že se zavřely, tak si toho nevšimne taky a bude ti klidně klusat po boku. Pokud to člověk bude chtít nějak řešit, tak může jakkoli jednoduše či složitě si bude přát; já bych ji nechal projít skrz jako každý správný přízrak. Nebo zmizet z původního místa (za dveřmi) a znovu se objevit metodou "puf" v obláčku dýmu na novém místě.
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - od Bluebear - 13.02.2013, 11:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)