Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov
#16
(24.05.2012, 17:10)Rainbow Kira Napsal(a): Toto je ten rozdiel o ktorom som hovoril na začiatku - význam slova sa mení podľa toho v akom kontexte sa použije. Ak si prezrieš blogy a stránky ktoré sú tam popísané, zistíš že veľa z príbehov sa zaoberá viditeľnými, niekedy dokonca hmatateľnými spoločníkmi s konkrétnou podobou. Neviem či sú tie príbehy reálne alebo nie.

Ohľadne postupov, to čo si popísal je na mnou uvedených stránkach často popisované ako (ne)povinné doplnkové "cvičenie" k vytvoreniu samotných Tulp.

Odkazy jsem nepročítal (stále v práci), tak se omlouvám.

Nicméně... vau... viditelné i hmatatelné společníky... pro mě radši ne - preferuju reálné lidské/zvířecí společníky Pinkiesmile

Neměl jsem v úmyslu zpochybňovat tvůj první post, jen trochu objasnit o co jde, když padla zmínka o schizofrenii (a teď i sektě Rainbowlaugh ).

(24.05.2012, 17:27)Zmok Napsal(a): Jednu dobu jsem se pokoušel o Out of body expirience, to se mi sice nepodařilo, ale zažil jsem při tom hodně srandy a divnejch věcí.

Při čtení prvního příspěvku jsem se obával, kdy se tu objeví tohle - no dlouho netrvalo. Eh... asi je pro mě nejvyšší čas z téhle diskuze nenápadně vycouvat Ajbemused (no offense, nic proti tobě)
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - od Jamis - 24.05.2012, 17:37

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)