Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov
#34
Já právě využívám vizualizační metodu tréninku (i boje se zbraněmi), neboť mezi cvičením doopravdy a "pouze" v hlavě je pramalý rozdíl (což ale neplatí pro posilování Rainbowlaugh ) a málokdy se mi naskytne příležitost vyzkoušet si to reálně a to ještě bez protivníka, takže tohle by se mi vážně hodilo. Jeden ale nejspíš musí být opravdu mistr vizualizace, aby tohle s tulpou dokázal provést Pinkiesmile

Ale nevidím důvod, proč by tulpa nemohla vykrýt údery, pokud je mozek totálně přesvědčen, že ruka do něčeho narazila, nejspíš by dokázal stimulovat nervy a svaly k pocitu nárazu, čili zastavení ruky, nebo změny trajektorie úderu. Stejně tak uštědřené údery, bolest je přece jen záležitost čistě mozková.

Kdyby například náměsíčný člověk ve spánku s někým bojoval a stejné pohyby prováděl i ve skutečnosti, nepochybně by tu ruku zastavil stejně, jako tomu bylo i ve snu.

Mám silné nutkání tulpu zase vyvolat, ale nejspíš bych si měl vytvořit novou, neboť mé staré trollící Létající špagetové monstrum by mě v souboji mohlo tak maximálně uškrtit Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - od Pajzl - 06.06.2012, 20:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)