Anketa: Váš názor na problematiku velkochovů?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Myslím, že této problematice svým přístupem škodíš
0%
0 0%
Je mi to jedno, nějak si to už zdůvodním a budu s tím žít
40.43%
19 40.43%
Vím o tom, a snažím se s tím něco dělat
17.02%
8 17.02%
Doteď jsem o tom nevěděl, a zkusím s tím něco udělat
0%
0 0%
Doteď jsem o tom nevěděl, a nehodlám nic měnit
2.13%
1 2.13%
Stanu se vegeratiánem
6.38%
3 6.38%
Stanu se veganem
6.38%
3 6.38%
Na truc začnu jíst ještě víc masa
8.51%
4 8.51%
Začnu si vybírat, z jakých zdrojů pochází mé jídlo
12.77%
6 12.77%
Začnu zahradničit a pěstovat
6.38%
3 6.38%
Celkem 47 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidská společnost, velkochovy, přístup k živým tvorům
#81
Žvanění na fóru samo o sobě skutečně nikdy nikomu nepomohlo (v tom se nejspíš shodneme na 100% ), nicméně občas na daný problém upozorní nové lidi, a je otázka, co je kontraproduktivnější: bavit se o problému na nějakém fóru, postovat videa z velkochovů a nebo se natřít na červeno a jít si lehnout na Václavák..

Pokud se mohu zeptat, jak by mělo vypadat takové nějaké účinné řešení? Čistě dle tvého názoru.

S Niemandovým příspěvkem na začátku vlákna také souhlasím (o pravdivosti jeho slov jsem se za tu dobu přesvědčil už mnohokrát), jen k tomu dodám, že to je, stejně jako všechno v západní společnosti, spíš jen otázkou priorit. Pokud někomu (nekonkrétní osobě) vadí, že nemá čas nebo prostředky, má si ho prostě jako svobodný člověk udělat Ajsmug Jestli bude čekat, že to za ní udělá někdo jiný (třeba politik, odbory, aktivisté), tak to se načeká Twilightoops

Byť mnohé metody se i tak dají stále ještě považovat za týrání zvířat (nepochybně ale stále v lepších podmínkách, než jinde): https://www.denik.cz/bydleni/chovat-slep...-bvku.html

Nejsem si teď jistý, na co nebo koho vztáhnout tu větu o aktivistech, tak to zatím budu ignorovat
(byť v mnohých případech to je pravda - a v podstatě ano, většinu aktivistů se nijak přímo nedotýká, za co oni bojují - jim se příkoří neděje - a co si budeme povídat, pokud sám (téměř) nejíte maso, je velmi snadné kázat ostatním o tom, že není problém se ho vzdát, a často to narazí podobně, jako když se někdo, kdo není třeba patologický hráč, děsně diví, proč mají ti zadlužení lidé v exekuci stále problém přestat hrát na matech).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: KONTROVERZNÍ TÉMA: Lidská společnost, velkochovy, přístup k živým tvorům - od Martin - 05.02.2018, 10:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)