Anketa: Váš názor na problematiku velkochovů?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Myslím, že této problematice svým přístupem škodíš
0%
0 0%
Je mi to jedno, nějak si to už zdůvodním a budu s tím žít
40.43%
19 40.43%
Vím o tom, a snažím se s tím něco dělat
17.02%
8 17.02%
Doteď jsem o tom nevěděl, a zkusím s tím něco udělat
0%
0 0%
Doteď jsem o tom nevěděl, a nehodlám nic měnit
2.13%
1 2.13%
Stanu se vegeratiánem
6.38%
3 6.38%
Stanu se veganem
6.38%
3 6.38%
Na truc začnu jíst ještě víc masa
8.51%
4 8.51%
Začnu si vybírat, z jakých zdrojů pochází mé jídlo
12.77%
6 12.77%
Začnu zahradničit a pěstovat
6.38%
3 6.38%
Celkem 47 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidská společnost, velkochovy, přístup k živým tvorům
pusty ostrov - mysleno neobydleny Pinkiesmile proste si predstav klasicky tropicky ostrov. po obvodu plaze a ve vnitrozemi dzungle. rostlin je tam hodne ale krome kokosu a bananu zadne neznas a nevis jestli by ses neotravil. Takze ti zbyva neco ulovit, v dzungli nebo v oceanu ( anebo jak pises hledat treba vejce - ptaci nebo zelvi atd...)...tak ja bych se snazil zachranit rodinu, ale abych ji uzivil, musel bych taky jist, abych mel energii na lov atd...ale nejakou takovou sophiinu volbu jako jestli dam najist sve holce nebo diteti si moc dobre nedokazu predstavit co bych udelal...hlavne bych se snazil, aby k nicemu takovemu nedoslo


(PS OT magie: no v te knizce co sem o ni psal tak ti magove tomu jednomu neveri, ze umi kouzlit a jeho to nastve, tak se s nima vsadi, ze predvede kouzlo Pinkiesmile chces se taky vsadit? Pinkiecrazy Pinkiehappy jinak ja mam rad krome jineho definici magie jako schopnosti ovlivnit svou vuli realitu. Takze necekej duhove jiskreni Ajsmug )
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: KONTROVERZNÍ TÉMA: Lidská společnost, velkochovy, přístup k živým tvorům - od Mácaman - 29.06.2018, 12:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)