Anketa: Váš názor na problematiku velkochovů?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Myslím, že této problematice svým přístupem škodíš
0%
0 0%
Je mi to jedno, nějak si to už zdůvodním a budu s tím žít
40.43%
19 40.43%
Vím o tom, a snažím se s tím něco dělat
17.02%
8 17.02%
Doteď jsem o tom nevěděl, a zkusím s tím něco udělat
0%
0 0%
Doteď jsem o tom nevěděl, a nehodlám nic měnit
2.13%
1 2.13%
Stanu se vegeratiánem
6.38%
3 6.38%
Stanu se veganem
6.38%
3 6.38%
Na truc začnu jíst ještě víc masa
8.51%
4 8.51%
Začnu si vybírat, z jakých zdrojů pochází mé jídlo
12.77%
6 12.77%
Začnu zahradničit a pěstovat
6.38%
3 6.38%
Celkem 47 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidská společnost, velkochovy, přístup k živým tvorům
jj ale on si posledni dobou protireci ve vic vecech malicko. a nebo ma takove jako clanky...treba o volbach, ze jako vetsina hlasovala pro zemana, protoze jsou to nevzdelani volici = hloupi = blbci....ja jako bych si tohle nedovolil napsat, ze je nekdo blbec protoze je treba jen vyuceny...ja nevim proc ho nema rad...jako ze je Zeman hrozne nerepreznatativni a buran a tahne nas k rusku...tohle sou argumenty co casto slycham od "prazske kavarany" ale co to znamena? ja sem treba zemana volil, protoze proste mi nikdo z tech ostatnich neprisel lepsi....ve volbach do PS sem volil zas piraty...s obema volbama sem zatim spokojenej Ajsmug ale vsim sem si ze JXD proste na stara kolena zacal byt takovy agresivne/konfrontacni...on treba natocil minireportaz ze pred jeho domem naka holka vencila psa a nesebrala to po nem...a on na ni vlitnul a tocil to na telefon a zacal ji nadavat co to jako ma byt...jako taky me chyta amok kdyz vyjdu pred dum a slapnu do toho ale na nem je proste videt jak si to uziva
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: KONTROVERZNÍ TÉMA: Lidská společnost, velkochovy, přístup k živým tvorům - od Mácaman - 03.07.2018, 13:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)