Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náš mír - filozofická úvaha (o kapitalismu a Zeigeist - TZM)
#48
To Martin:
Citace:Pokud alespoň 1 člověk
To se tak říká ale mě to přijde jako slabej cíl když se jedná o takový obsáhlý seriál na internetu ale když ti to stačí tak OK.

Citace:Nerad bych se někoho dotkl, ale spousta lidí bude mé příspěvky déle číst než já je psal
Tak stim souhlas  Rainbowlaugh  Právě proto mám tu obavu aby jsme se v tom neztráceli.

Citace:Proč musí být každý blbec hned autista?
Tohle je stěžejní otázka pro hodně lidí na tomto foru  Pinkiehappy  Nemyslím si že by někdo kdo se zajíma o takovéhle filozofické věci a píše tak obsáhlé příspěkvy byl blbec ale je to přesně naopak. Mezi lidmi které dnes lidově označujeme jako "autisty" je i spousta talentovaných lidí ale pokud svůj talent nedokáží využít aby z něj měli něco i ostatní tak pak budou označováni jako blbci. No a to je důvod mé otázky. Chtěl jsem vědět kolik lidí to tu poctivě čte. Přijde mi že zestručnění a zinenzivnění obsahu by pomohlo zvětšit srozumitelnost tvých příspěvků. Např já se v tom postupně ztrácim  a nevím co chtěl básník (ty) původně říci. Na druhou stranu obzvláště ve filozofii mají někteří lidé rádi když si o jednom tématu přečtou i několik knih a toto je filozofické téma chtěl jsem tedy názor čtenářů abych to hned celé nezkritizoval. Předem se omlouvám a nechci tě do ničeho tlačit (já měl z češtiny dycky špatné známky) ale přišlo mi divný že člověk kterej tak rád píše, píše že se to nedá číst.

to Eugene:
Citace:Proč tady vůbec píšeš, když nemáš nic konstruktivního? Myslíš si, že budeš za inteligentního borce a mazáka argumentace.....
Proč je napsané již v původním příspěvku(že mi přijde obtížné to číst) a dále rozvedené v začátku tohoto příspěvku. Ty další věci v tvém příspěvku nevim kdes vzal a tak se k nim ani nebudu vyjadřovat. Dík  za názor že to tu celé čteš ikdyž ti to přijde obtížné.

To Jamis a Azuliana dik dodatečné informace.

Citace:Autismus (na rozdíl od automobilismu) se mezi bronies používal v ne zrovna přívětivém slova smyslu.
Omlouvám se tohle jsem nevěděl myslel jsem že bronies (obzvláště ti co jsou zde na fóru již dlouho) jsou smíření s tím že díky nějaké své drobné odchylce často vyčnívají z davu a tak jsem si Martinovu pisatelskou vášeň dovolil zobecnit (jako že to u bronies neni nic neobvylkého).  Ještě jednou omluva všem skutečným autistům na foŕu kterých by se to nějak dotklo.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Náš mír - filozofická úvaha (o kapitalismu a Zeigeist - TZM) - od houpe - 04.04.2018, 15:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)