Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náš mír - filozofická úvaha (o kapitalismu a Zeigeist - TZM)
Martine Rainbowlaugh tak za prvé si nemyslím ze setrnost = sobectví. za 2 deti mas takové jaké si je vychovas. za 3 mi prijde ze ti je nejvic lito ze sis něco koupil Rainbowlaugh

podívej, ja sem co se týká penez pravy opak tebe. ne ze bych blaznive rozhazoval ale ma filozofie zni ze penize jsou od toho aby ti slouzili a ne ty jim. ze slouží k tomu aby lidem zpříjemnovali zivot. takze jsem celý zivot víceméně na nule (tzn žádné velké uspory ale ani dluhy. a vis co? porad víceméně pohodlně ziju a obcas si i užívámPinkiesmile penize si do hrobu nevemes Pinkiesmile zkus si to vzit k srdci a obcas nějaké utrat. ja si zas vezmu k srdci tvou spořivost a obcas nějaké usporim Pinkiesmile

k te duchovnosti, rapper Suvereno zpiva:

byt duchovny neznamena byt chudobny pane
znamená to umet pritahnut hojnost do života
a presto nelpet na materialnych hodnotach

coz plati i obracene Pinkiesmile
ps: vis co byla tvá jediná chyba ? ze si zapomněl jméno te pani (slecny?) a nevzal sis na ni cislo. kdyz ste dokazali kecat o vsem moznem skoro hodinu, mozna to byla tva spřízněna duse Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Náš mír - filozofická úvaha (o kapitalismu a Zeigeist - TZM) - od Mácaman - 09.11.2018, 17:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)