Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Friendship isn't always easy...
#15
(10.06.2012, 14:48)FlamingMane Napsal(a):
(10.06.2012, 14:33)Antošík Napsal(a): A proto máme poníky a kouzlo přátelství Pinkiesmile věřim, že tady na špatné zkušenosti (viz zprávy) spíše nenarazíme. Taky mě ale trápí, že mam pocit že člověka, kterýmu bych mohl říct všechno a s kterým bych si úplně rozumím, nemám. Holt místo kvality musim mít kvantitu Twilightoops

Nevím, ale blízký kamarád se nedá nahradit. To vím z vlastní zkušenosti. Není to zrovna extra dlouho, co jednoho takového mám, ale jsme skoro jako dva bratři. Kvantita != kvalita. Tak to bylo vždy a vždy to tak bude. A pro mě to vždycky bude, že kvantita < kvalita.
Už jenom to, že vím, že za ním můžu přijít s naprosto čímkoliv je něco nenahraditelného.

Máš pravdu - blízký přítel se nahradit nedá a najít takového je skutečně štěstí. U spousty blízkých lidí se chtě nechtě projevuje strach "co tomu řeknou, když se jim svěřím". A kdo se spálil vícekrát, znovu otevírat své srdce komukoliv bude chtít o to méně. V tomhle mám kliku: jsem od přírody v některých věcech nepoučitelný, a tak se zrovna tímhle tolik netrápím Pinkiesmile samozřejmě: někdy dostávám od života jednu za druhou, jenže ten (případný) úspěch mi za to prostě stojí Ajsmug

(10.06.2012, 16:57)Antošík Napsal(a): FlamingMane: to je fakt, ale já nikoho takovýho nemam ...o různých věcech můžu mluvit s různejma lidma, neni to nic moc ale alespoň slabá náhrada Pinkiesmile

Myslím, že mít více velmí blízkých lidí, kteří obecně nejsou "na všechno" je více než dobrá "náhrada" (nenapadá mě vhodnější slovo) - není to sice "all-in-one", ale (z vlastní zkušenosti) dokáží vnímat sobě blízké věci s daleko větším pochopením - tahle komunita kolem FiM budiž příkladem. A kde jinde začít hledat, když ne tady, kde se na přátelství odkazuje de facto pořád?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Friendship isn't always easy... - od Jamis - 30.05.2012, 23:09
RE: Friendship isn't always easy... - od Srel - 03.06.2012, 16:32
RE: Friendship isn't always easy... - od Jamis - 12.06.2012, 08:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)