Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizody 25+26: School Raze (S08E25 + S08E26)
#2
To máš dobrú maminku Pinkiesmile S tou svojou nemám najideálnejší vzťah a hlavne ona si myslí, že pre deti sú aj Simpsonovci a ďalšie animáky pre dospelých, nieto ešte MLP, čo naozaj pre deti je Rainbowlaugh Rád by som, aby si pozrela aspoň prvý diel. Už len preto, že by sa našla pri téme kráľovských sestier, keďže sama má s tou svojou zaujímavý vzťah. Ale hlavne preto, že sa furt pýta, čo s tými poníkmi neustále mám. Ale čo čakať od diváka Markízy, že áno? Applejackunsure

Takže zatiaľ, čo sa čuduješ, ako mohli poslať do Tartaru aj žriebä, tak toto som pochopil hneď spolu s Twi. Nie nadarmo máme rovnaké zmýšľanie Twilightblush Twi je tá, čo dáva druhú šancu aj ťažkým nepriateľom (Starlight, Tempest), hlavne vtedy, keď sa dozvie ich príbeh. A tam si už ona spraví svoj obraz o daných nepriateľoch. Najprv chcela ešte od Cozy zistiť, že prečo to spravila, ale napokon videla, že tam bolo celkové nepochopenie učenia sa o priateľstve a jednak, že milá Cozy má zrejme o koliesko viac. Takže očividne tam nemajú blázinec, ináč by isto putovala tam. O Cozy, hlavne o jej príbehu ešte budeme možno niečo počuť. Ale vzhľadom na ten koniec je jasné, že proste je prepnutá a radšej ju nechať tak Rainbowlaugh

Tie zvery v Tartare ma inak tiež prekvapili. Očividne tam dávajú takých väzňov, s ktorými sa nedá vyjednávať, viď. Tirek. Proste sa nechcú polepšiť alebo sa s nimi nedá ani priamo komunikovať a to je zase prípad tých zverov. Až na tú manticoru nerozpráva ani jedno z nich, pokiaľ viem. Ale správne si podotkol, že bez mágie sú celkom krotké. Možno po tomto ich stade aj vypustia niektoré Pinkiesmile A kŕmiči? No podľa mňa po tom chaose so zmiznutím mágie proste odišli preč aj poníci, ktorí sa starajú o tých väzňov.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizody 25+26: School Raze (S08E25 + S08E26) - od LEGION_1 - 09.11.2018, 22:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)