Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizody 25+26: School Raze (S08E25 + S08E26)
#5
Máte tam také super stanice ako Prima Cool či Prima Zoom a ty pozeráš Markízu International? Rainbowhuh Unsuresweetie

A hej, moja chyba. Zabudol som na Screwloose či Screwball. Tie sú isto v blázinci Rainbowlaugh

A inak mi nenapadlo, že Cozy je len malý pegas a tak nebola potrebná a preto nedostala šancu narozdiel od takej Starlight. Ale nemyslím si, že by až takto kalkulovali a už vôbec nie Twi. Naozaj som si jednu chvíľu aj myslel, že príde typické oľutovanie všetkého a Twi sa jej zastane ako aj Starlight. A Starlight by sa pridala, keďže by sa v nej v takom prípade aj videla. No napokon tvorcovia ukázali tentoraz inú situáciu. A som za to aj rád, že všetci sa len nepolepšujú, ale sú aj iné situácie. Presne ako v reálnom živote. Najlepšie to ukázali na Chrys. Chcete niekoho polepšiť, ale môže to aj odmietnuť.

A myslím, že práve tvorcovia to boli, čo museli nejak domyslieť, ako sa Mane 6 z Tartaru dostane. A tak im napadli tie zvery v klietkach. Tak by sa to tiež dali vysvetliť a hlavne pomocou nich mohli vysvetliť a ukázať ďalšiu vec týkajúcu sa equestrijskej mágie.

A mimochodom Martin, aj keď sa niekomu zdajú tvoje príspevky pridlhé, tak ja patrím k tým, čo si to celé v pohode prečítajú. Najmä, ak to v týchto vláknach nejak utíchlo celkovo Applejackconfused Ale chápem, niekoho to môže odrádzať od čítania.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizody 25+26: School Raze (S08E25 + S08E26) - od LEGION_1 - 11.11.2018, 23:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)