Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizody 25+26: School Raze (S08E25 + S08E26)
#10
@Legion_1:

Pokud se objeví v S9, tedy to bude něco ve stylu "zatím jsme si ji uklidili, že vymyslíme, co s ní", nemám problém změnit názor.

No vidíš, já si prakticky celou S8 myslel, že kancléř je typ zloducha (ne teda ve smyslu, že by chtěl ovládnout školu nebo Equestrii).

Star Wars se přímo nabízí Pinkiesmile i kdyby jen jako zdroj glosovacích hlášek.

Co se týče Tempest, tak to zatím nemohu posoudit, jelikož jsem se ještě nedokopal ke shlédnutí filmu, ale co tak vím z doslechu, proti katastrofám, které způsobila Starlight (alternativní reality) nebo které by mohla způsobit Cozy (ekvivalent celoplanetárního EMP tady na Zemi), byla Tempest neviňátko.


Pokud jde o mocenské choutky jako o důvod, zda někomu odpustit či ne, Sunset Shimmer je ukázkový příklad. Ta měla v plánu ovládnout Eqeustrii. Pravda, totálně debilní plán, když to musím říct takhle Pinkiesmile ale to by nemělo rozhodovat. Milost za neschopnost/blbost? Pinkiesmile Pokus o vraždu vs. dokonaná vražda?

Důležité je, jak jsi řekl, že "téměř" způsobila škodu. A možná, že kdyby všichni okolo (a musím uznat, že téměř celou druhou polovinu S8 já taky - kdybychom neviděli, co bylo jen pro diváky, nejspíš by Cozy netušil jako záporáka do poslední chvíle nikdo) neměli klapky přes oči, nemusela se dostat ani k pokusu. Možná, že jediná, kdo na to přišel, byla Starlight, ale byla na to sama (moment překvapení, nevěděla, co v podzemí čekat).

Já bych se teda osobně snažil, aby někdo, kdo dokáže odhalit (byť zneužít) nekrytá místa obrany, zvlášť, pokud je to teprve dítě, najmout do svých řad za nevím co - i Von Braunovi bylo odpouštěno Ajsmug Mám velké pochyby, že kdybych nechal nehlídaný ovládací pult k jaderné elektrárně volně přístupný ze dvorku mateřské školky, že by při následném odstraňování spad bylo obviněno a potrestáno jen to jedno dítě, co si tam úmyslně šlo hrát na válku. Kdybych věděl, co Cozy chce, tak jí to dám. Jenže to nevíme. Ta její císařovna je jen prostředek. Asi jako klíčník v Matrixu. Prostředek k čemu? Nevíme a proto jsme bezradní. takže jí místo toho uvězníme. Plýtvání potenciálem. Pokud by stejný přístup aplikovalo USA, nejspíš by měli kulové a ne vesmírný program (a z něj odvozené věci).

Promiň mi rýpnutí, ale myslíš tu "Twilight, co ví dobře rozhodnout", která ještě o pár epizod dřív (Marks for Effort) obvinila a potrestala CMC "zaslouženým" vyhoštěním ze školy? Co kdyby ten trest nešel vzít zpět? Což je, jak píšeš, že může udělat chybu. Ale tu si v soudnictví nesmí dovolit. Nikdo nejsme neomylný, takže bychom neměli ani vynášet soudy, zvlášť takto tvrdé.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizody 25+26: School Raze (S08E25 + S08E26) - od Martin - 12.11.2018, 17:02

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)