Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo.
#3
Kdysi v roce 2012 jsem narazil na tenhle art na DeviantArtu, nějakou dobu jsem ho měl na ploše. Našel jsem ho kvůli tomu popisu protože do té doby jsem si dával na plochu různé obrázky draků. Jen ze zvědavosti jsem se podíval na kus té epizody která je zmíněná v popisku (MLP:FIM S02E21 Dragon Quest), meh přece se nebudu koukat na poníky Ajbemused . Pak jsem pozadí zase změnil za jiné a na celou věc jsem zapomněl. Zhruba někdy na podzim mi Stormangels zmínil MLP:FIM a řekl mi ať se podívám na pár epizod no a pak už se to spustilo. Bylo to někdy v roce 2013 když jsem končil na vysoké škole, kdy mi poníci poskytli úkryt před vším tím zkouškovým stresem. Velmi dlouhou dobu jsem všechno držel v tajnosti před veškerým okolím, stále dokola (asi tak 10x) jsem koukal na všechny epizody Rainbowwild . Zhruba někdy během jara 2013 se Storm zmínil že se koná FFko a že tam budou i poníci, vůbec jsem netušil jestli jet nebo ne ale nakonec zvítězila zvědavost. V září jsem pak začal chodit na hospodské srazy ve Skanzenu, 4. Velký Pražský sraz byl no-brainer byť se velmi dobře vzpomnám jak jsem byl nervózní když jsem jel v metru a pak když jsem jel po schodech na Karlově náměstí na začátek "LARPu".

Tak si pamatuju jak jsem byl fascinován přednáškou o zahraničních conech na Zimním Karaoke, v minulosti jsem za hranice cestoval tak že to pro mě nebyla taková překážka jako pro jiné. Co jsem tou dobou netušil že o rok později se poprvé v životě podívám do USA Pinkiecrazy no ale to už je zase jiný příběh.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo. - od Fang - 12.10.2021, 15:30

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)