Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo.
#4
Smile 
Já jsem na MLP: FiM narazil úplnou náhodou díky mému bratrovi CzechTom (v létě roku 2017) Začal jsem sledovat seriál a už před tím jsem věděl, že nějaká komunita kolem poníku existuje. Díky Pipově YT kanálu. 
 Hned druhý den poté co jsem začal sledovat seriál jsem se přidal na FB skupinu pro bronies. Tam jsem chvíli byl. Potom mě jeden brony přidal do Skype skupiny. Začal jsem se s lidmi v té skupině bavit a hráli jsme společně hry. 
 Díky fóru jsem věděl, že se konají srazy. Ale v té době jsem se bál cestovat mimo své rodné město. To se nakonec změnilo díky skupině ústeckých bronies (pořadatelé akce North Brony Reunion), kteří pořádali srazy v Ústí nad Labem. Jelikož jsem se chtěl s někým, kdo má rád MLP naživo, tak jsem se rozhodl překonat svůj strach a toho srazu se zúčastnit. 
 Na srazu jsem se objevil a bylo to úžasné. Seznámil jsem se s pár dalšími bronies a pegasisters. Od mého prvního srazu jsem začal jezdit na akce po celé ČR a seznámil jsem se s mnohem vícero lidmi.
 Můj život se změnil k lepšímu. Díky celému fandomu.  Twilightsmile Pinkiehappy Flutterryay  Heart
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo. - od DanyB - 12.10.2021, 18:44

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)