Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo.
#9
wait wait wait wait wait...

Jamis nebyl úplně u Zrodu? Rainbowderp

tak tohle mě nenapadlo Twilightsmile

No u mě to bylo zvláštní
Já  o MLP věděl, protože jsem tou dobou dělal ostrahu v obchoďáku a byly tam dvě hračkářství ale měl jsem za to že je to ujeté a infantilní, zvlášť když přišly Equestria Girls. Pamatuju si do dneška když jsem ten plakát viděl tak si říkám - "ty vole a teď z nich udělali lidi?"

Z mé strany to bylo poněkud pokrytecké, protože jsem sám býval furry, ale nemohl jsem si pomoct.

Jednou jsem hrál Heroes of the Storm a na netu jsem hledal hlášky svojí oblíbené postavy a narazil na to že ji dabovala Andrea Libman (to se sice časem vyvrátilo) ale na wikipedii bylo že dabovala i dva poníky z FiM tak jsem ze zvědavosti kouknul na první epizodu a pak narazil na dokument o Bronies.
Nebylo to zlé, ale po pár epizodách začal zájem upadat.
Pak přišla epizoda Winter Wrap up a já naprosto ztratil řeč, protože song takového typu a kvality jsem nikdy nečekal.

Celá věc nabrala prudký spád - blížil se Galacon, nevím kolikátý tehdy byl, a já na Eurobronies fóru hledal někoho kdo by sdílel pokoj na hotelu abych ušetřil. Místo toho mi odpověděl Jamis že je tady celá parta která jede vlastním autobusem a dokonce zařizuje i ubytování pro zájemce.
Do té chvíle jsem myslel že jsem u nás asi jediný koho tohle zaujalo ale souhlasil jsem a v praze bylo snad 40 lidí u autobusu.

a jsem tady dodnes.
Našel jsem řadu kamarádů a neměnil bych
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies.cz mají 10 let! Pojďme si společně připomenout, jak to začalo. - od Inlustris - 02.11.2021, 14:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)