Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10. Zimní Karaoke Party (2021)
#27
(09.12.2021, 11:55)MagicSword Napsal(a): Zdravím všechny, nebyl jsem tu dlouho, nicméně přicházím s nejspíš hloupou otázkou to jsem celý já, každopádně potřebuji si toto ujasnit, je očkování absolutní podmínkou pro vstup na párty i když nejsem nakažený?

Všichni, kteří si koupili lístek explicitně zaškrtli, že četli, rozumí a souhlasí s Pravidly účasti na Zimní Karaoke party - nejsou ani dlouhá, ani komplikovaná a takhle otázka je tam zodpovězena hned na začátku.

Očkování lze za určitých podmínek nahradit platným PCR testem - detaily v pravidlech, která vychází z aktuálního protiepidemického nařízení. Přečtěte si je.

Kdo doufá, že to na místě ukecá, doufá marně - nebude mu umožněn vstup na akci. Žádné diskuze ani kamarádčofty vám nepomůžou. Obcházení pravidel bude mít za následek vyloučení z akce bez náhrady, v krajním případě ban na akce budoucí. Případní výtržníci budou předáni Policii ČR.

Kdo s pravidly akce nesouhlasí, nechť zůstane doma - podmínky jsou předem dány a každý se může svobodně rozhodnout, zda se na jejich základě bude účastnit nebo ne.

Zároveň upozorňuji, že nejpozdější termín pro vrácení vstupného je týden před začátkem konání akce.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
10. Zimní Karaoke Party (2021) - od Jamis - 12.10.2021, 22:16
RE: 10. Zimní Karaoke Party (2021) - od Fang - 23.11.2021, 20:01
RE: 10. Zimní Karaoke Party (2021) - od Jamis - 10.12.2021, 13:41
RE: 10. Zimní Karaoke Party (2021) - od Fang - 20.12.2021, 21:32
RE: 10. Zimní Karaoke Party (2021) - od Fang - 28.12.2021, 17:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)