Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina
#1
Původně to měla být povídka na pár stránek... ale dopadlo to stejně jako u mých předchozích povídkových počinů - napadaly mě další a další věci... a teď mám děj rozepsaný na 14 kratších kapitol Pinkiesmile některé už jsou zčásti napsány, jinde mám jen návrh děje.

Měl jsem v plánu zveřejit, až bude hotovo, ale usoudil jsem, že od posledního psaní uplynula spousta vody, takže konstruktivní kritika mi určitě neuškodí - třeba se pak psaní bude ubírat jiným směrem.

Stříbrný mech - celý příběh

1.kapitola - Probuzení
2.kapitola - Seznámení
3.kapitola - Minulost bez vzpomínek
4.kapitola - Dotek přítomnosti
5.kapitola - Tajemství vzpomínek
6.kapitola - Ve víru zapomnění
7.kapitola - Znovu od začátku
8.kapitola - Harmonický svět
9.kapitola - Vstříc netušené budoucnosti
10.kapitola - Dotek věčnosti
11.kapitola - Věčné ticho
12.kapitola - Symfonie ztracené noci
13.kapitola - Kde leží hranice poznání

EDIT: Bývá zvykem psát, zda je povídka veselá, smutná či jiná... v tomhle případě těžko říct. Spíše k zamyšlení s nádechem tajemna. Děj se může zdát rozvláčnější, ale připravit scénu bývá často těžší než zahrát celé představení. A věřte nebo ne, téměř každá na první pohled nepodstatná (či zprvu příliš mnoho smyslu nedávající) zmínka má pro budoucí děj svůj význam Twilightsmile

Budu rád za jakoukoliv rozumnou připomínku, ať už se bude týkat stylu psaní, nebo třeba formátu textu.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 22.07.2012, 23:09
RE: Jamisova MLP prvotina - od MrMaidx - 26.09.2012, 21:14
RE: Jamisova MLP prvotina - od matyas1999 - 26.09.2012, 22:07
RE: Jamisova MLP prvotina - od Zmok - 19.10.2012, 01:23
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 19.10.2012, 01:38
RE: Jamisova MLP prvotina - od Sonic94 - 21.10.2012, 22:03
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 11.01.2013, 12:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)