Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina
#12
Dva roky a šest dnů - tolik uplynulo od chvíle, kdy jsem se poprvé osmělil tu publikovat svůj výtvor. Za tu dobu mi MLP:FiM převrátilo život vzhůru nohama (a kdyby jen jednou...) a tak nějak jsem přestal doufat, že se k téhle povídce nakonec vrátím.

No, stalo se - na delších cestách jsem měl chuť psát a přitom se snažil vzít si k srdci ty připomínky k předchozím kapitolám. Tímto plním slib daný Rwakkovi v rozhovoru, že se sem vrátím. Jak moc se to povedlo, můžete posoudit sami Twilightsmile

3.kapitola - Minulost bez vzpomínek
4.kapitola - Dotek přítomnosti

Stříbrný mech - celý příběh

První dvě kapitoly jsem obsahově neupravoval, až na překlepy a sem tam chybějící slova.

Naproti tomu formátování bylo kompletně překopáno. Jestli se pravidla pro povídky za tu dobu změnila, nemám tušení Rainbowlaugh prolezl jsem tu pár vášnivých diskuzí na téma, jak který slohový útvar psát a pokusil se z nich vydolovat, jak to teda má vlastně být - tohle je výsledek. Takhle si ty diskuze přebere někdo, kdo se jako laik pokusí tím vším prokousat a dát tomu nějaký řád Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jamisova MLP prvotina - od MrMaidx - 26.09.2012, 21:14
RE: Jamisova MLP prvotina - od matyas1999 - 26.09.2012, 22:07
RE: Jamisova MLP prvotina - od Zmok - 19.10.2012, 01:23
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 19.10.2012, 01:38
RE: Jamisova MLP prvotina - od Sonic94 - 21.10.2012, 22:03
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 11.01.2013, 12:16
RE: Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 28.07.2014, 16:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)