Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina
#19
(23.02.2015, 00:31)Kaja Napsal(a): Musel jsem si to dát od začátku, protože leccos jsem už zapomněl.

Tohohle jsem se přesně bál - příběh je dlouhý a psaní u mě trvá dlouho. On ten příběh dává větší smysl jako celek, protože sám na sebe mnohokrát odkazuje, ale i když není vidět, že ty odkazy vedou samy na sebe, tak se to dá.

Citace:Takže tentokrát mám i poznámky! Pinkiehappy Nevím jestli se to bude hodit, jsou to takové útržky a komentáře, co se mi zrovna honilo hlavou, když jsem to četl. Takže možná by to šlo použít k "debuggování", jestli ten příběh ve čtenáři evokuje to, co má. Přinejmenším je tam pár gramatických postřehů. Pošlu v PM.

Gramatické chyby opraveny - tímto díky tobě i Elevea za gramatickou korekturu! Holt sem tam něco přehlídnu i při několikerém čtení.

Díky za feedback a postřehy Pinkiesmile neměl jsem moc představu, jak příběh bude na ostatní působit a co za dojmy si čtenáři odnesou. Zatím se to ubírá více či méně zamýšleným směrem, ale těžko hodnotit. Zatím roste do šířky a neuzavírá se - to přijde Twilightsmile další kapitola je rozepsaná, ale aktuálně není čas ji dokončit.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jamisova MLP prvotina - od MrMaidx - 26.09.2012, 21:14
RE: Jamisova MLP prvotina - od matyas1999 - 26.09.2012, 22:07
RE: Jamisova MLP prvotina - od Zmok - 19.10.2012, 01:23
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 19.10.2012, 01:38
RE: Jamisova MLP prvotina - od Sonic94 - 21.10.2012, 22:03
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 11.01.2013, 12:16
RE: Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 02.03.2015, 18:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)