Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina
#23
Díky moc za ohlas Twilightsmile přiznám se ... mě vůbec nenapadlo, že ten příběh vypadá jako dokončený - možná nevědomky tak píšu, protože odstupy mezi kapitolami jsou velké (mezitím se toho hodně událo) a nevím, kdy dokončím další - půl další kapitoly u mám napsáno, teď jen najít čas ji dokončit. Ale Dewyho příběh ještě rozhodně nekončí, neboj Twilightsmile a už se těším, jak konečně začnu rozplétat všechny ty záhady a věci, co jsou do příběhu zasazeny (byť mohou vypadat jen jako výplň).

Když jsem před mnoha lety začal s touhle povídkou, byla Equestrie z větší části neznámý svět (období mezi 2. a 3. sezónou), kde se děly mnohé věci, pro které nebylo vysvětlení - postav nebylo tolik, a míst ještě méně. Tehdy jsem dal dohromady příběh (kdo a co, kdy se má kde co stát) a celou tu dobu se tomu jen snažím dát rozumnou literární formu, která dovede čtenářům přiblížit svět tak, jak jsem jej při vymýšlení příběhu viděl já. Ne vždycky to jde, protože zasazení do prostředí, aby se věci neděly chaoticky a dávaly (na konci) smysl, je těžší, než jsem čekal (obzvlášť pro mě, který spíš než povídky psal básničky).

Ještě jednou děkuju Pinkiesmile nečekal jsem, že to ještě někdo bude číst, když psaní tak zanedbávám. Reakce jako ta tvoje znamenají, že ta námaha nebyla zbytečná. Slibuju, že se v psaní polepším!

Ten obrázek... je nádherný a moc hezky k tomu sedí.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jamisova MLP prvotina - od MrMaidx - 26.09.2012, 21:14
RE: Jamisova MLP prvotina - od matyas1999 - 26.09.2012, 22:07
RE: Jamisova MLP prvotina - od Zmok - 19.10.2012, 01:23
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 19.10.2012, 01:38
RE: Jamisova MLP prvotina - od Sonic94 - 21.10.2012, 22:03
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 11.01.2013, 12:16
RE: Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 19.06.2016, 21:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)