Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina
#34
Myslím, že pomalu aspiruju na cenu "nejdéle vznikající MLP:FiM fanfic" Rainbowlaugh holt kolem poníků je vždycky spousta aktivit a nálada na psaní je vrtkavá dáma, která snadno přijde a odejde. Že další kapitola bude vznikat dva roky jsem vážně nečekal...

Tato byla rozepsána do půli déle než rok a dokončena před dvěma měsíci. Až dneska cestou ze Silvestra (stráveného s brony kamárády daleko od domova, za hranicemi naší země) jsem se dostal ke korektuře.

Tu je, doufám, že se bude líbit Twilightsmile pořád trochu váhám, jak moc do děje zatahovat další postavy a jak rozvíjet jejich vztahy... mějte na paměti, že povídka je zasazena mezi 2. a 3. sezónou MLP:FiM, takže i přes mou snahu udržet soulad se současným vesmírem, se mohou vysktnout jemné odlišnosti.

Kapitola 13 - Kde leží hranice poznání

Stříbrný mech - celý příběh


@Lightning: ano, předchozí byla kratší - chtěl jsem se rozepsat víc, ale tady vidíš, jak to dopadá Ajsmug trvá to pak hodně dlouho doladit, aby se mi příběh líbil a měl nějaký spád. Holt píšu spíše z nadšení, než aby to byl můj denní chleba. Básničky a písničky jdou snadno, ale takhle dlouhý příběh už je složitější.

@Aivri: Díky! Hodnocení od tebe pro mě hodně znamená.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jamisova MLP prvotina - od MrMaidx - 26.09.2012, 21:14
RE: Jamisova MLP prvotina - od matyas1999 - 26.09.2012, 22:07
RE: Jamisova MLP prvotina - od Zmok - 19.10.2012, 01:23
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 19.10.2012, 01:38
RE: Jamisova MLP prvotina - od Sonic94 - 21.10.2012, 22:03
RE: Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 11.01.2013, 12:16
RE: Stříbrný mech - Jamisova MLP prvotina - od Jamis - 01.01.2019, 20:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)