Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 31.10.2012

(31.10.2012, 19:45)MrMaidx Napsal(a): Co takhle sekci Srazy rozdělit na jednotlivé podskupiny podle měst? Už to začíná být celkem nepřehledné.
Třeba: Praha, Brno, Bratislava, Ostrava a zbytek Twilightsmile

To mi připadá trochu nešikovné. Podle čeho vybereš "správná" města? A kolik? A co malé lokální srazy? Pinkiesmile

Myslím, že by bylo vhodnější (pokud už to dělit) to rozdělit podle krajů - těch je 14 + Praha asi zvlášť. To máš 15 podsekcí a to se ještě dá "přežít" a je to tak nějak rovnoměrné pro celou ČR... Ajsmug


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MrMaidx - 31.10.2012

No srazy se v podstatě pořádají jen v Praze, Brně, Bratislavě, Ostravě, Plzni a Liberci. To jsou města, kde zatím bylo více než jeden sraz. Ostatní místa by mohla být ve společné sekci.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 31.10.2012

Mám takový problémek ... u posledních Soukromých zpráv vždy nějak blbne poslední citace minulé SZ Pinkiesmile
Aha ... ono se to komolí jen při hodně citací. Tak netřeba řešit Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Host - 03.11.2012

Přemýšlel jsem, jestli by nestálo za to promazat neaktivní účty. Napadlo mě to, když jsem viděl dnešní narozeninovou rubriku. Všichni čas online maximálně kolem hoďky, jeden ani nemá verifikaci a nebyli online už víc jak měsíc...vím, že by to asi dalo hodně práce, ale myslím, že tu takhle visí spousta zbytečných účtů...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 03.11.2012

To ano, ale pak ti, co maj příspěvky ... to by pak byl chaos. A nemyslím si, že by to mělo pro fórum nějaké pozitiva. Datově jsou informace o účtu maximálně v řádu pár kB.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 03.11.2012

Pokud něco mazat, taky jen ty kteří:
- mají dlouho stav Validating
- jsou dlouho registrovaní a nemají žádné napsané příspěvky

Ale vzhledem k tomu, že nemáme desetitisíce či statisíce účtů, tak bych to vůbec neřešil... Ajsmug


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Strainer - 03.11.2012

Kdyz chce nekdo zalozit spoiler tema, tak nepsat ten spoiler rovnou do nazvu tematu.
Pripadne moderatori by pak ten nazev meli upravit.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Mondrogar - 03.11.2012

Urcite dat pred nazev tematu tag [SPOILER]


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 03.11.2012

(31.10.2012, 20:51)MrMaidx Napsal(a): No srazy se v podstatě pořádají jen v Praze, Brně, Bratislavě, Ostravě, Plzni a Liberci. To jsou města, kde zatím bylo více než jeden sraz. Ostatní místa by mohla být ve společné sekci.

Spíš než města bych z lokálních srazů vyčlenil cony - začíná jich přibývat a do budoucna (ve světle událostí z FanCity 2012) se patrně budou rozrůstat. Přecejen jde o trochu jiný typ setkání, než srazy tak, jak jsou v současnosti pořádány.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xeelee - 03.11.2012

(03.11.2012, 13:24)Refly Napsal(a): Pokud něco mazat, taky jen ty kteří:
- jsou dlouho registrovaní a nemají žádné napsané příspěvky

... a aspoň pár měsíců tu nebyli. Pokud někdo jen sleduje fórum a ty mu zrušíš účet, tak asi nebude moc nadšenej Twilightangry2