Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 let “My Little Pony: Friendship is Magic”!
#1
Rainbow 
Deset let, devět sezón seriálu, celovečerní film, úspěšný spin-off, bezpočet fanoušky vytvořených animací, kreseb, hudby, předmětů, srazů, conů... k neuvěření! A pro dlouholeté fanoušky jako by to bylo včera, když na poníky narazili poprvé.

U příležitosti desátých narozenin nemá příliš smysl připomínat konkrétní události či milníky - každý z nás je prožíval trochu jinak, podobně jako náš společně oblíbený seriál a věci s ním spojené. Tak jako postavy v seriálu si každý z nás nese svůj vlastní příběh: první setkání s MLP:FiM, první epizoda, první nalezená fan tvorba, první sraz... takže ať už byla či je vaše životní pouť s poníky po boku jakákoliv, zůstává v té či oné podobě naší nedílnou součástí. Příběh krátký či dlouhý, ukončený nebo stále pokračující, ale především alespoň zčásti společný, nás všech.

"A Magie přátelství, která nás provázela," ptáte se, "kde ta se ukrývá?" Hledejte tam, kde se naše příběhy setkaly a stále setkávají! Tam magie přátelství září i po všech těch dlouhých letech. Nevěříte? Ohlédněte se a dobře se podívejte... Ať už blízko vás či v dálce, stále tam je!

Vše nejlepší k desátému výročí všem fanouškům My Little Pony!

(vyšlo na webu czskbronies.cz)

[Obrázek: Libuse_10_let_MLP-FiM_by_Dyonys.png]
Libuše přeje všechno nejlepší k 10. výročí MLP:FiM!; kresba: Dyonys

[Obrázek: Libuse_10_let_MLP-FiM_by_WanderFox.png]
Libuše přeje všechno nejlepší k 10. výročí MLP:FiM!; kresba: WanderFox
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#2
Šťastné výročí všem.
Odpovědět
#3
Moc děkuji že jsem se mohl přidat do téhlé parádní komunity a nemůžu uvěřit že tomuhle seriálu už je 10 let. Můj první díl byl Lístkoví závod a byl jsem tím naprosto okouzlenej. Tak jsem s tím pokračoval a nyní jsem fanoušek. Jinak doufám že to dneska večer alespoň nějak oslavíte. Já se k tomu postavím tak trochu po svém. Jinak všiml jsem si že stále se lidé přidávají a stále tvoří na toto téma. Za to jsem rád. Pony 4ever. 
Užívejte a oslavte naše hrdiny

[Obrázek: IO0j9FD0G32fwCnOH6TZAD0QFZTWO-4KxfY_5U_Z...authuser=1]
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)