Hodnocení tématu:
 • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
11. Zimní Karaoke Party (2022)
#1
[Obrázek: Zimni_Karaoke_party_2022.png]

Datum a čas:  17. prosince 2022 (10:00-19:00)
Místo: KC Novodvorská, Praha (mapa)
Diskuze k setkání: Discord server, nebo zde ve vlákně

Svět se zdá, že se nám mění před očima rychleji než kdykoliv předtím, a tak i náš tradiční předvánoční sraz provází jedna změna za druhou. Po online ročníku a akci omezené na 100 účastníků přichází změna místa konání: ze Sokolovny Řepy se stěhujeme do KC Novodvorská, kde máme více prostoru na všechny naše aktivity. Další změnou je i délka akce: tentokráte nebudeme zůstávat pozdě do noci.

Uděláme vše, co je v našich silách, abychom se mohli v čase předvánočním opět setkat naživo a užít si společný čas se vším, co k zábavě s poníky patří. Vítán je každý, ať už se chcete potkat se svými přáteli z Czequestrie (či jiných conů), nebo se naopak poprvé podívat, jak taková pony akce se vší tou tematickou zábavou vypadá. Zimní Karaoke party jede dál.

Pokud nevíte, co si pod setkáním fanoušků My Little Pony představit, mrkněte na fotky a videa z minulých let. Setkání je určeno pro účastníky všech věkových kategorií.

Tak neváhejte, pište si do kalendářů a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies! (Více informací dále v textu.)

Program

Kromě setkání s mnoha dalšími fanoušky poníků se můžete se těšit na:
 • Hudební hry My Little Karaoke (zpíváme s poníky), My Little Rockband (hrajeme v kapele s poníky) s písničkami z MLP seriálů, filmů, i od fanoušků a DDR Trotmania, které poběží celou dobu konání akce
 • Vánoční nadílka pro účastníky (viz níže)
 • Kreslení a tvoření z papíru po celou dobu konání akce
 • Promítání nejrůznějších pony videí
 • Společné zpívání a společné focení
 • Vánoční atmosféra, prodejci, tematická výzdoba…
 • … a mnoho dalšího!

Vstupné
 • Standard: 250 Kč (~10 €) předem (350 Kč / 14 € na místě, kapacita omezena, vstup nelze garantovat!) Děti do 12 let mají vstup zdarma.
 • Sponzor: 430 Kč (~18 €) pouze předem (na místě neprodejné)
 • Super-sponzor: 900 Kč (~37 €) pouze předem (na místě neprodejné), limitovaný počet!

Nákup vstupenky probíhá přes platební systém (viz odkazy níže, pokud je přihlašování spuštěno). Veškeré rezervace je nutné uhradit do 7 dnů od jejich vytvoření, nejpozději však 2 dny před zahájením akce! Po uplynutí této lhůty je nezaplacený lístek automaticky stornován.

Pokud chcete mít jistotu, že se na sraz dostanete, přihlaste se a uhraďte vstupné předem! Jak jsme psali výše, kapacita není nafukovací (Zimní Karaoke party bývá obvykle předem vyprodána). Navíc nám tím pomůžete uhradit vše, co je potřeba platit předem (od pronájmu po odměny ke vstupenkám). Díky!

Podrobné informace o vstupenkách a další pravidla naleznete stránce Pravidla účasti na Zimní Karaoke party.


PÁTEK (16. prosince) – Pre-party

Oficiální pre-party se letos nekoná – po špatných zkušenostech z minulých ročníků Zimní Karaoke party a poslední Czequestrie jsme se rozhodli pre-party neorganizovat. Důvodem je předvším velikost skupiny a přístup restaurací k podobným setkáním.

Pokud se chcete domluvit na pre-party s ostatními, dopoučujeme domluvit se na našem Discord serveru – mnoho účastníků dorazí již den předem a setkání v menších skupinkách obvykle nebývá problém.

SOBOTA (17. prosince) – Zimní Karaoke party

Čas: 10:00-19:00
Místo: KC Novodvorská, Praha (mapa)
Jak se tam dostat: autobusy 106 a 196 ze stanice metra Kačerov (červená linka C, po výstupu doprava a za roh) nebo autobusy 196 a 197 ze stanice metra „Smíchovské nádraží“ (žlutá linka B) do zastávky Sídliště Novodvorská. Doprava je vcelku přímočará, ale nebojte se zeptat na detaily, nebo použijte IDOS.

Akce se letos uskuteční v nové lokaci – KC Novodvorská. Hlavním důvodem přesunu je postupné omezování prostorů v původní lokaci. Takže letos máme dost prostoru a bude to stát za to! Letošní novinkou je i kratší čas celé akce: budme končit již v 19:00, abyste se dostali včas domů (a také aby nebylo nutné přiliš navyšovat vstupné).

Kromě hlavního sálu budeme mít k dispozici i samostatné místnosti na Karaoke a další hudební hry. Šatna je samozřejmostí, jako vždy. V okolí senachází dostatek parkovacích míst pro případné brony řidiče (nejsou zde modré zóny).

Vánoční nadílka

Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení  Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu – jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera – až dojde na rozdělování – vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek vzápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného – tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu.  Raritywink  Pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem.


Ubytování a společná doprava

Pokud sháníte ubytování a nechce se vám platit za hostel či hotel, můžete se poptat mezi místními bronies, zda by se u nich nenašlo místo k přespání. Stejně jako u ostatních srazů se obvykle místo najde, stačí se pouze zeptat na tom správném místě – v tomto případě ve vlákně zde nebo na našem Discord serveru.

Totéž platí pro společnou dopravu: pokud cestujete po (více či méně) známých trasách a nechce se vám cestovat o samotě, zkuste se zeptat na stejných místech a s velkou pravděpodobností najdete někoho, kdo pojede ve stejný čas po stejné, či podobné trase.

Prodejci a vendoři

I letos nabízíme několik stolů těm aktivnějším z vás, kteří chtějí prodat něco ze své poníkovské tvorby. Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii – viz Pravidla prodeje na Zimní Karaoke party. Prodejci budou vpuštěni 1 hodinu před oficiálním začátkem pro předpřípravu.


Všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaší režii – my vám pouze poskytneme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými či výtvarnými díly. Všichni prodávající samozřejmě musí mít zakoupenu vstupenku umožňující vstup na akci.

Dobrovolníci (staff)

Chcete se připojit k týmu pomocníků na srazech či conech a přispět ke společnému úsilí, které z každého setkání udělá jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné? Nezáleží na tom, zda je to poprvé, co se chcete k týmu přidat, nebo jste již zkušení pomocníci.

Jako člen týmu pomocníků (označovaným též jako tým dobrovolníků, nebo anglicismem “tým staffáků”) máte samozřejmě vstup zdarma a též náš nehynoucí vděk za pomoc s uskutečněním další akce, která by bez dobrého týmu pomocníků jinak nebyla možná!


V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit e-mailem na adresu info@czskbronies.cz !

Těšíme se na setkání!
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#2
Yay! Tož jsem na místo velmi zvědav, těším se na vás! Flutterryay
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#3
minule to nevyšlo, musím se podívat jak jsem na tom s volnem v práci
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#4
Dovolená v práci zařízená, tak už jen vyčkat ten měsíc Twilightsmile
Jo a ještě ticket by byl fajn Derpyderp1
Odpovědět
#5
Bohuzel zivoty prakticky vsech orgu jsou ted nadlimitne natriskane praci a zivotnimi starostmi, je trebas vydrzet a sledovat pripadna oznameni pocatku prodeje
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#6
Jak praví Melgarh - je toho moc a někteří z nás jsou mimo zemi a já třeba teď nakřáplej, takže většinu času proležím.

Nicméně Karaoke bude - v nových prostorách. Aktuálně nás brzdí spuštění prodeje vstupenek.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#7

Zimní Karaoke Party se stěhuje!


Prosinec klepe na dveře a s ním se blíží naše tradiční setkání před Vánocemi – Zimní Karaoke Party, jež se koná pravidelně již od roku 2012. Od druhého ročníku se akce konala v Sokolovně Řepy, kde se však poslední roky citelně zmenšovaly prostory pro naše aktivity.

Letošní ročník se uskuteční na novém místě, a sice v Kulturním Centru Novodvorská na Praze 4. Svým způsobem jde o návrat k počátkům CZ/SK bronies fandomu: na stejném místě se v roce 2012 (ještě před první Zimní Karaoke Party) uskutečnil con s názvem FanCity, kde se kromě přednášek a workshopů na téma MLP, připravovaly i plány na budoucí brony akce.

Libuše byla nedávno na obhlídce a už se těší, až se s vámi zase setká!

[Obrázek: Zimni_Karaoke_Party_2022__ManeHall_light-1024x683.jpg]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#8
Také se moc těším! A Novodvorská je pro mě teď relativně blízko. Ještě jsem tam nebyl, tak jsem zvědavý. Heart
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#9
právě jsem zjistil že mám na conaoke volno a po něm taky

už čekám jen na zahájení prodeje vstupenek

see you there, peeps
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#10
Je na akci nějaké věkové omezení? Připojil jsem se k broníkům v celkem mladém věku a vždycky jsem na karaoke chtěl jít Twilightsmile v to datum mám zrovna volno a chtěl bych se s někým konečně seznámit
It needs to be about 20% cooler Rainbowdetermined2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)