Hodnocení tématu:
 • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
8. Zimní Karaoke party (2019)
#1
[Obrázek: Zimni_Karaoke_party_2019.png]

Kdy: pátek 13. prosince 2019 (pre-party, 18:00-23:00) a sobota 14. prosince 2019 (hlavní program, 11:00-22:00)
Kde: pátek – Restaurace Na Kotlářce, Praha-Dejvice (mapa); sobota – Sokolovna Řepy, Praha (mapa)
Pro koho: pro všechny!
Diskuze k setkání: zde ve vlákně a chat na našem Discord serveru

Seriál MLP:FiM skončil, my zůstáváme! Ať už na závěr deváté sezóny seriálu nahlížíte jakkoliv, ukázalo se, že bronies po jeho odvysílání nakonec nikam nezmizeli Twilightsmile takže proč přestávat v tom, co děláme už mnoho let?

Letos pro vás chystáme už osmý ročník tradiční Zimní karaoke party! Od skromných začátků v roce 2012, kdy tradici zimních karaoke založila Lyrel, se akce rozvinula prakticky v jednodenní con se vším, co k zábavě s poníky patří. Vítán je každý, ať už se chcete potkat se svými přáteli z Czequestrie (či jiných conů), nebo se naopak poprvé podívat, jak taková pony akce se vší tou tematickou zábavou vypadá. Tak neváhejte, pište do kalendářů a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies!

Nemáte tušení o čem je řeč? Nebojte! Nabízíme krátké shrnutí historie Zimních Karaoke party:
Psal se rok 2012 a jistá pegasister jménem Lyrel se rozhodla, že v baru Tečka uspořádá karaoke party s poníkovskými písničkami. V baru nás znali a už tehdy existovalo My Little Karaoke. Takže proč ne. Co Lyrel ovšem nečekala, bylo to, že se na akci ukáže cca 80 bronies z celé republiky. Kdo tam byl, potvrdí, že to bylo moc fajn. (Perlička - plánovaný počet účastníků byl 5 až 10. Raritywink) Součástí akce byla anonymní nadílka. Každý (kdo chtěl) donesl neadresovaný dárek, vložil své jméno do misky pod stromečkem a v průběhu večera byly dárky náhodně rozděleny.

Pokračujeme v krasojízdě - rok 2013: Bylo po prvním velkém pražském sraze v kulturáku (a ne jen v hospodě) a vyvstala otázka, co vlastně uděláme s karaoke. Chtěli jsme ho, to bylo jasné. V rámci zmíněného srazu byl založen zapsaný spolek CZ/SK bronies a nebyl jediný důvod nepřevzít organizaci pod naše křídla. Pronajali jsme kulturák v pražských Řepích a jelo se (sice jsme málem prorazili zadní sklo Feldy, ale jelo se). Pro karaoke byl vyhrazen extra salónek, na hlavním pódiu se odehrával zajímavý program, v další místnosti běželo DDR. Kredit za nápad samozřejmě dále patří Lyrel a nadílka zůstává.

A jak to bylo dál? Každým rokem máme více účastníků, více programu, více dárků... a je to jen a jen lepší. Přijďte se přesvědčit. Twilightsmile V tuto chvíli se jedná o druhé největší setkání bronies na území České republiky a Slovenska. Třeba loni dorazilo více než 170 účastníků. A to počítáme jen ty dvounohé!
Pokud nevíte, co si pod takovým setkáním představit, mrkněte na fotky a videa z minulých let Pinkiesmile Setkání je určeno pro účastníky všech věkových kategorií.

Těšíme se na všechny, kteří se zúčastní! Flutterryay Přijdete?
...a stejně jako minule připomínáme, že toto je sraz nikoliv con Rainbowlaugh

Program

Kromě setkání s mnoha dalšími fanoušky poníků se můžete se těšit na:
 • Hudební hry My Little Karaoke (zpíváme s poníky), My Little Rockband (hrajeme v kapele s poníky) a DDR Trotmania (hýbeme se s poníky) s písničkami z MLP seriálů, filmů, i od fanoušků, které poběží celou dobu konání akce
 • Vánoční nadílka pro účastníky (viz níže)
 • Kreslení a tvoření z papíru po celou dobu konání akce
 • Soutěž ve zdobení perníčků
 • Promítání vybraného fanouškovského videa s českým dabingem of FénixPro Dabing
 • Promítání vánočního speciálu s českými titulky
 • Společné zpívání a společné focení
 • Vánoční atmosféra, prodejci, tématická výzdoba…
 • … a mnoho dalšího!

[Obrázek: Zimni_Karaoke_party_2019_program.png]


Vstupné (pro sobotní část programu)
 • Standard: 100 Kč (~4 €) předem (200 Kč na místě, kapacita omezena, vstup nelze garantovat!) – zahrnuje vstupné, plastovou pásku na ruku a brožurku s programem. Děti do 12 let mají vstup zdarma.
 • Sponzor: 300 Kč (~12 €) pouze předem (limitovaný počet, na místě neprodejné) – zahrnuje vstupné, plastovou pásku na ruku, brožurku s programem plus placku s letošním designem, 2 poukázky na raut a náš nehynoucí vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A ještě překvapení navíc, ale to je zatím tajné.
>>Zcela vyprodáno <<

Nákup vstupenky probíhá přes platební systém (viz odkaz výše, pokud je přihlašování spuštěno). Veškeré rezervace je nutné uhradit do 7 dnů od jejich vytvoření, nejpozději však 2 dny před zahájením akce! Po uplynutí této lhůty je nezaplacený lístek automaticky stornován.

Pokud chcete mít jistotu, že se na sraz dostanete, přihlaste se a uhraďte vstupné předem! Jak jsme psali výše, kapacita není nafukovací (vloni bylo Zimní Karaoke předem vyprodáno). Navíc nám tím pomůžete uhradit vše, co je potřeba platit předem (od pronájmu po catering). Díky!

Samozřejmě můžete všechno nechat na poslední chvíli a vstupenku zakoupit na místě. Ale bude vás stát 2x tolik. Navíc hrozí, že vyčerpáme kapacitu budovy a lidé bez vstupenky se dovnitř nedostanou.

Podrobné informace o vstupenkách a další pravidla naleznete stránce Pravidla účasti na Zimní Karaoke party.


PÁTEK (13. prosince) – Pre-party


Protože máme vše připraveno týdny dopředu (lol!), tak se v klidu můžeme sejít, pokecat a užít si páteční večer, jak se patří (minimálně organizátoři by ale měli odejít po svých)! Napadá vás lepší moment, kdy se seznámit s novými tvářemi a ještě k tomu si s nimi třeba domluvit společné zpívání? Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro ty, kteří se na akci podílejí) – druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00-23:00
Místo: Restaurace Na Kotlářce, Na Kocínce 210/3, Praha 6 – Dejvice (mapa)
Jak se tam dostat: ze stanice metra Dejvická (zelená A, výstup Vysoké školy) pěšky (15 min), nebo tramvají 8 či 18 do zastávky Zelená a poté pěšky (8 min), nebo autobusy 131 či 907 do zastávky Na Satince a poté pěšky (2 min), nebo autobusem 108 do zastávky Studentský dům a poté pěšky (5 min)

Restaurace vaří širokou paletu jídel – podrobnosti najdete v jejich menu.

Pro koho: primárně pro účastníky Zimní Karaoke party – i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají přihlášení účastníci, kteří v přihlášce uvedli, že se pre-party zúčastní.
Přihlášení: kapacita je max 90 lidí – abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli.

PŘIHLÁŠKA NA PRE-PARTY JE SOUČÁSTÍ PŘIHLÁŠENÍ NA ZIMNÍ KARAOKE PARTY!


SOBOTA (14. prosince) – Zimní Karaoke party


Čas: 11:00-22:00
Místo: Sokolovna Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 17 (mapa)
Jak se tam dostat: tramvajemi 9, 10 a 16 do stanice Sídliště Řepy (nejlepším přestupním bodem bude stanice Anděl – metro B, žluté) nebo autobusem 180 do téže stanice (autobus vyjíždí ze stanice Dejvická (metro A, zelené), jede přes Břevnov, kolem Nemocnice Motol až na Zličín – metro B, žluté). Ze stanice Sídliště Řepy už jen 5 minut chůze (mapa) a jste na místě. Doprava je vcelku přímočará, ale nebojte se zeptat na detaily, nebo použijte IDOS.

Stejně jako v minulých letech se akce uskuteční v Sokolovně Řepy (ano, za naši existenci již posedmé). Takže i letos máme dost prostoru a bude to stát za to! Prostory mají patřičně reprezentativní vzhled i pro akce honosnějšího rázu, jako je naše tradiční vánoční setkání.

Kromě hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek a dvě menší místnosti pro všechny naše aktivity. Šatna je samozřejmostí a pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici stylový balkónek. Hned před vstupem se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.


Vánoční nadílka


Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu - jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera - až dojde na rozdělování - vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek v zápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného - tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu Raritywink Pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem Pinkiesmile


Ubytování a společná doprava


Pokud sháníte ubytování a nechce se vám platit za hostel či hotel, můžete se poptat mezi místními bronies, zda by se u nich nenašlo místo k přespání. Stejně jako u ostatních srazů se obvykle místo najde, stačí se pouze zeptat na tom správném místě – v tomto případě zde v tomto vlákně nebo na našem Discord serveru.

Totéž platí pro společnou dopravu: pokud cestujete po (více či méně) známých trasách a nechce se vám cestovat o samotě, zkuste se zeptat na stejných místech a s velkou pravděpodobností najdete někoho, kdo pojede ve stejný čas po stejné, či podobné trase.

Ubytovaní:
Zatím žádné.

Doprava:
Zatím žádná.

Pokud organizujete společnou cestu / společné ubytování, určitě dejte vědět!


Prodejci a vendoři


I letos nabízíme několik stolů těm aktivnějším z vás, kteří chtějí prodat něco ze své poníkovské tvorby. Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii – viz Pravidla prodeje na Zimní Karaoke party. Prodejci budou vpuštěni 1 hodinu před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke – VENDOR.

Přihlašování vendorů uzavřeno

Místo pro prodej vám nabízíme zdarma, ale všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaší režii – my vám pouze poskytneme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými či výtvarnými díly. Všichni prodávající samozřejmě musí mít zakoupenu vstupenku (Standard nebo Sponzor).


Časté dotazy


Q: Mohu poslat jednu platbu za více vstupenek pro více účastníků?
A: Ano. Do zprávy pro příjemce platby prosím uveďte kódy všech vstupenek, které mají být touto platbou uhrazeny.

Q: Koupil jsem si sponzorské vstupné ale nechci být uveden v seznamu sponzorů!
A: Dejte nám toto vědět v Poznámce při objednávce lístku, nebo e-mailem, nejpozději v den uzávěrky prodeje sponzorských lístků.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#2
[Obrázek: 1062422.gif]
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#3
Flutterryay Yay! počítejte se mnou
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#4
Už se na vás všechny moc těším. Bude to parádní zakončení pro mě skvělého roku.
Odpovědět
#5
Moc rád bych dojel! :}
~Námitka

Discord {namitka}
Twitter

Technoblade never dies...
Odpovědět
#6
Letos prostě musím dorazit.
Odpovědět
#7
budem tam Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#8
Yay, po dvou letech mám konečně zase čas! Ráda vás všechny opět uvidím! Twilightsmile
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#9
Count me in Ajsmug


Odpovědět
#10
Těším se.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)