Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Airsoft Brony akce, Střední Čechy
#1
Termín 13.-14. červenec

Sraz v 14:00 na vlakovém nadraží Mladá Boleslav město.

Pokud už budete v Boleslavi, za prohlídku stojí Škoda Auto muzeum, šel bych se podívat také, dlouho jsem tam nebyl. Vlezné dospělí 70, děti a studenti 35.
Poté přesun na klubovnu, když nás bude do 5ti, tak autem, když nás bude víc, tak MHD.

AIRSOFT do večera *yay*. Poté případně afterparty na klubovně, nebo odjezd domů.

Kdo by chtěl přespat, má možnost, ale chce to spacák a karimatku.

Můžu vzít repro a notebook.

Kdo chce, hlaste se do tématu.

Když se nás sejde do 5ti lidí, můžeme vyrazit mimo Boleslav, nejblíže je Bělá kde je les, nebo Luštěnice, kde je to na airsoft úplně luxusní.
UPDATE:

Mám 8 manuálních pistolí, mohl bych sehnat i více, kdyby bylo potřeba, a asi nějákých +- 10 brýlí.

V areálu klubovny bych to viděl hlavně na blbnutí s manuálkama, maximálně rozumně s nějákým AEG, zase tolik prostoru tam není. V lese naproti je místa víc, ale chce to také opatrně.

A bral bych celou akci hlavně odpočinkově, ne nějáké krutopřísně hustodémonské airsoft manévry.

Pánové a dámy,

Jelikož jsem na Luna Garden Party poznal, že mezi námi jsou i ve velké míře zastoupeni hráči airsoftu, nebo ti, kteří by si airsoft také rádi zahráli, mám pro vás nabídku.

V Mladé Boleslavi má můj airsoft tým základnu-klubovnu, prostor základny sice sdílíme s místním skateparkem, ale i tak se tam dá poměrně dobře vyblbnout (obzvlášť v létě, kdy je hustá vegetace), případně, s trochou slušného vychování (není to zakázané, ale moc bych tam na sebe neupozorňoval), můžeme vyrazit do lesa, který je přes silnici.
Jelikož na této základně provozujeme dětský airsoft kroužek, mám k dispozici vybavení pro cca -+8 lidí (manuální pistole + ochranné brýle), pokud by byl skutečně velký zájem, mohl bych vybavit i 12 možná 15 lidí, v případě že by si někdo chtěl zahrát, ale neměl vlastní, nebo můžeme blbnout jen tak s natahovačkama celý den.

Zatím bych hrubý náčrt akce viděl takhle:

Sobota
Dopoledne bych se začal sjíždět, kolem 13:00 bych zahájil.

Dle aktuální nálady a potřeby bych tajtrdlíkoval na základně, vyřádil se co hrdlo ráčí, případně si můžem odskočit na nákup do krámu (10 minut pěšky).

Až nás to přestane bavit, můžeme roztopit gril, něco opéct, případně jen tak lelkovat na základně nebo v místním lesoparku (s vodnicí Twilightblush ). Můžu půjčit vzduchovky a terče na přesnou střelbu.

Kdo by potřeboval odebere se domů, kdo ne, může zůstat na afterparty, klubovna je zařízená poněkud spartánsky, ale je tam voda, elektřina a sakra hodně místa na cokoliv.

Kdo by chtěl přespat, tomu stačí spací pytel a karimatka. 10 lidí přespí luxusně, 15 s drobným omezením prostoru...

Táákže....moje otázka: Kdo by na takovouhle akci jel ?
Pište mi prosím jen jestli máte zájem na takovouhle akci jet, jelikož není určené datum, příspěvky typu "Já bych jel, ale až podle toho kdy to bude. " jsou zbytečné. Podle toho jaký bude zájem se pokusíme domluvit datum, které bude vyhovovat co nejvíce lidem.

Zároveň také uvítám jakékoliv připomínky či náměty k činnosti případně organizaci.

Zatím sem udělám předběžný, nezávazný seznam lidí, kteří by měli zájem.


Scavender
Yeah, I stumble in here from time to time.
Odpovědět
#2
Já bych rozhodně zájem projevil, a to v míře větší než malé Pinkiehappy !
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#3
Nejsem si na 100% jistý, ale asi bych se taky ukázal. Boleslav neni daleko, pr**lákovama tam jsem za hoďku a když to vemu přes Jičín, tak to bude sice o trošku delší, ale o 1/4 hoďky rychlejší Rainbowlaugh

Jen se bojim toho, že jakmile mi někdo svěří kvér, tak buď udělám něco sobě, nebo udělám něco s kvérem nebo obojí (včetně vodních pistolek Rainbowlaugh )

Jestě nic neslibuju, ale až se tak nějak bude vědět datum, budu přesnější a snad bych se i objevil (ale mám strach, ještě jsem nikde na ničem podobném nebyl).
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#4
Určo se tam oběvim Twilightsmile čas si na tohle udělam vždycky Pinkiehappy
Mohl bych dodat ještě na půjčení komplet uniformu BW a multicam Twilightsmile k tomu ještě AK47 a M4 (AEG) Twilightsmile
Odpovědět
#5
Jestli se bude hrát s manuálama, tak bych se možná přidal. Taky mám jednu bouchačku.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#6
Můžu se jenom zeptat jaká je věková hranice (je mi 16)? Ted´ v Sobotu bohužel nemůžu kvůli rodinný oslavě, ale Boleslav mam 18 km od domova tak kdyby se něco ještě v budoucnu konalo tak bych rád přišel.
Odpovědět
#7
romix...hraju soft od 11 let Rainbowlaugh když neděláš problémy tak je to všem fuk Twilightsmile akorád ofiko akce jsou od 15ti....a zbraně ti prodaj od 18ti...
Odpovědět
#8
Airsoft bych si hrozně rád někdy zkusil (ještě nikdy sem neměl tu čest Rainbowlaugh ). Ale do prázdnin musim stihnout šílenou spoustu práce, takže silně záleží na datu a teda samozřejmě taky na tom, jestli nevadí že sem to ještě nehrál Pinkiesmile
Odpovědět
#9
Věk bych neřešil, stačí se chovat slušně.
To že jsi airsoft nikdy nehrál taky vůbec nevadí.
Termín bych předběžně viděl někdy na +- za měsíc, až bude po škole, po zkouškách, možná o prázdninách.
Yeah, I stumble in here from time to time.
Odpovědět
#10
OK díky Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)