18.03.2013, 00:06
néééééé
| Anketa: Máte rádi AJ? Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Ano | 101 | 29.02% | |
| No jasně | 63 | 18.10% | |
| Že se vůbec ptáš | 57 | 16.38% | |
| Celým svým srdcem i duší | 90 | 25.86% | |
| Znám lepší | 37 | 10.63% | |
| Celkem | 348 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
AppleJack Fans
|
|
18.03.2013, 00:06
néééééé
18.03.2013, 00:16
Ano
18.03.2013, 19:29
![]()
18.03.2013, 20:09
Applejack in real life
Molestia is watching you when you are on the toilet
![]() I'm big Sonic fan
18.03.2013, 21:25
18.03.2013, 21:35
18.03.2013, 21:44
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 18.03.2013, 22:10 uživatelem Antarius. Edited 2 times in total.)
Ne
![]() Já mluvím o týhle, ty pakošu ![]() ![]() Mimochodem Dbleki, moc hezké obrázky
18.03.2013, 22:31
19.03.2013, 07:36
To jo
Taky mu za to dám 1+ ... někdy Jsi v pořadí
|