Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atakkeho EDM tvorba
#91
Ahoj všem. Nevím, jak moc je tohle vlákno ještě sledované (já sám už sem totiž tolik nechodím). Nicméně pro všechny, kteří sledovali moji hudbu přes Bronies doporučuju, aby mě začli sledovat např. na Youtube (i když tam taky nejsem zas tak aktivní), protože tam budete mít novou hudbu nejdřív.


K mé neaktivitě bych se rád vyjádřil víc.

   Vlastně vůbec nejde o to, že bych udělal jeden song za půl roku. Hudbu tvořím mnohem častěji a s trochou štěstí bych mohl klidně vydat i 2-3 alba/EP za rok, jenže to se neděje a já bych tady rád vyjádřil, proč tomu tak je.

   Myslím, že se moje hudba docela zlepšila - kromě samotné hudby se zvýšila i technická úroveň - naučil jsem se spoustu nových věcí - jak správně mixovat, jak správně masterovat. Faktem však je, že čím dále jsem se posunul, tím více se bojím něco nového vydat. Na mém pevném disku už půl roku sedí asi 15 tracků, které jsem prostě nikam nedal - protože mám pocit, že nejsou dost dobré. Vždycky se snažím udělat lepší song, než ten předchozí a pokud je nepošlu do světa rovnou, už se do světa nedostanou.

  Vím, že to celé asi zní trochu šíleně, ale pro mě hudba opravdu hodně znamená a hrozně mi záleží na tom, jestli se bude někomu líbit, ať už je to i malá skupinka lidí, jako třeba tady. Když mi ale cokoliv z toho nepřijde dost dobré, prostě to nesdílím - co není dost dobré pro mě samotného nechci pouštět do světa.

   Děkuji každému, kdo to dočetl až sem, je to prostě tak, jak to je. Kromě toho mám také nějaké další problémy a někdy je opravdu těžké najít chuť a inspiraci tvořit Ajsleepy .

  Chtěl bych se omluvit všem, kteří tohle vlákno pořád sledují a čekají na novou hudbu a zároveň bych vám všem chtěl poděkovat, že jste tu zůstali i přes mojí neaktivitu. Tady na Bronies jsem potkal spoustu super lidí, kteří mi pomohli, když mi bylo nejhůře a za to si vždy budu této komunity vážit, i když už nejsem tak docela součástí.


Pro všechny, kteří očekávali nějakou novou hudbu, mám toto. Je to Riddim, takže pochybuju, že se to bude všem líbit, ale snad aspoň fanoušci dubstepu to ocení  Pinkiesad2 . Také se omlouvám za pozdější post, měl to být Halloween speciál a já ho sem dávám až téměř na Vánoce...

Riddim/dubstepYouTube - Moje hudební vlákno
SoundCloud - hudební archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)