15.11.2014, 21:28
Dipper ! Oh to já zase ujíždím na Steven universe - My blog is full of pearl and other gems !
btw skus je kreslit spíše vlastním stylem. (i když některé ty skici jsou vážně pěkné)
btw. lidi normálně kreslí nohou.. k čemu ruce ?
btw skus je kreslit spíše vlastním stylem. (i když některé ty skici jsou vážně pěkné)
btw. lidi normálně kreslí nohou.. k čemu ruce ?


Ty výrazy jsou k nezaplacení! :33 Totálně vystiženej!
Toto je opravdu pěkné,ale když to zkusíš vlastním stylem,nic neztratíš 

![[Obrázek: tBQZzLU.jpg]](https://i.imgur.com/tBQZzLU.jpg)
A mě taky nejdou vůbec lidi...a to jsem si kolikrát půjčovala i knížky,obkreslovala jsem je a koukala na videa...stejně mi to nejde do hlavy,a do ruky
Ja by som za päť minút ani by nestihla nakresliť náčrť a ak áno tak určite bez detailov
ak nebudeš kresliť