Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Vám vadí na Brony fandomu?
We live in a clown world.


No prvne sem nechtela nic psat, ale v okamziku, kdy se zacnou vynorovat nektere tendence, co osobne vadi mne, tak proc ne. Beru jakejkoliv nazor na vec, protoze nejsem zastance thought police a zadnej z techto postoju (at uz "pieta", memes nebo "je mi to jedno") nemeni realnej fakt, ze to proste vyhorelo a nic s tim nikdo uz ted neudela. Vybraly se nehorazne rychle sileny prachy na opravy (coz mne osobne prijde jako ukazka celkem zvracenych priorit, ale zas - jsou to prachy dotycnych a muzou si je investovat, do ceho chteji a uz zachazim vic do offtopicu, nez by pro me bylo bezpecne), takze realnej problem neexistuje, protoze vetsina furt stoji, co nestoji se opravi, nikdo tam nezarval, a ve vysledku z toho vzejde jen "posileni" viry, patriotismu a takovych tech veci, coz nekteri muzou povazovat za pozitivum. Za nejakou dobu se to opravi a vse bude jako driv, coz spousta veci, co se deje ve svete, nema to stesti, aby tohle mohla o sobe tvrdit.

Co mne osobne vadi je tvrzeni, ze lidi na discord serveru sou nejaky bezohledni edgelords (a nerikam to z nejake moji defenzivy, protoze tam uz dlouho nejsem aktivni). Vzdyt jen za posledni tyden vim o kicich ze serveru za to, ze nekdo udelal ocividnej vtip, kterej se nekoho jinyho dotknul. Fakt se tam nikdo nepredhani v tom byt co "nejdrsnejsi" clovek, vzdyt se proboha vsichni tam divaji na serial o barevnych konich. Offense is taken, not given. Radsi uz to utnu, nez zajedu moc mimo tema.
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Coco: me de primarne o to ze to může působit jako ostuda pro cz/sk....a to i na didcordu bohužel
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(17.04.2019, 19:37)Cocodrillo Napsal(a): Co mne osobne vadi je tvrzeni, ze lidi na discord serveru sou nejaky bezohledni edgelords.

Taky. :c Ten discord server je dle mě nejvíc friendly/happy/supporting místo co jsem kdy na internetu našel, to jsem si před tím prošel celkem dost komunit. Ale samozřejmě že tam jsou vyjímky, ty jsou všude, ale většina jsou ty dobré duše, nepříjde mi že dokážu najít tolik pozitivity na nějakém jiném místě na internetu. :c Jsem si sto pro jist že nikdo tam nemyslí nic zlého sdílením jakýkoliv obrázků nad kterými se zrovna pousmál, osobně tenle humor moc nesdílím, ale nevadí mi to vidět.
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
(17.04.2019, 19:37)Cocodrillo Napsal(a): vzdyt se proboha vsichni tam divaji na serial o barevnych konich.

Což je přesně to, co nás spojuje - jen to, že se díváme na stejný seriál. O těch, kteří tak činí, už to dneska nic dalšího nevypovídá.

(17.04.2019, 20:11)Barpy Napsal(a):
(17.04.2019, 19:37)Cocodrillo Napsal(a): Co mne osobne vadi je tvrzeni, ze lidi na discord serveru sou nejaky bezohledni edgelords.

Taky. :c Ten discord server je dle mě nejvíc friendly/happy/supporting místo co jsem kdy na internetu našel, to jsem si před tím prošel celkem dost komunit.

Při vší úctě Barpy, asi jsi hledal dost málo Twilightsmile pro sebe znám na Internetu mnohem lepší místa. Ale tak jako je to každého věc a vkus - každý si najde skupinu lidí, která mu vyhovuje. Nemá smysl zůstávat ve vztahu, který ubírá míst toho aby dával a každému vyhovuje něco jiného a tematických skupin je víc než dost.

tl;dr: komu se tam líbí, budiž mu to přáno. Komu se tam nelíbí, tak se prostě poohlédne po jiném místě / jiných lidech, byť to může být z osobního hlediska těžké rozhodnutí, ale ta zkušenost se časem velmi cení.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
@Mácaman: Prosím, můžeš mi alespoň soukromě naznačit, před kterými "zahraničními bronies" že jsme si to měli uříznout ostudu? Jeden konkrétní člověk stačí. Děkuji.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
(02.06.2015, 12:11)Rainfall Napsal(a): Ponyfikace všeho.

Pokrytectví ohledně cloperství.


Přehnaná obrana fandomu, seriálu, života broníka...

Jo, můžu souhlasit. Jako takle -- vací mi víc bod první než ty ostatní, asi tak Twilightsmile

Osobně mi na fandomu "vadí"... co mi vlastně vadí, nevím, snad asi nic. Jen že jsme se dlouho neviděli :-D
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
Ponyfikace všeho je náhodou super  Rainbowlaugh
eternal shyness  Unsuresweetie  
The more I try to hide my doubts the more that I find, perhaps I should give up and just pretend i don't mind.

DeviantArt
Odpovědět
(24.09.2019, 16:25)Wrench Napsal(a): Ponyfikace všeho je náhodou super  Rainbowlaugh

Hele jako... jo i ne; přece jen si rád udržuju kopyta na zemi :-D
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
Záleží na tom v jaké míře a v jaké fázi zapálení pro věc Twilightsmile anyway... je to měsíc, co byla Czequestrie, škoda, žes ji prošvihl. Dlouho jsme se neviděli.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
No, možná se zase někdy nějak zjevím Twilightsmile
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)