08.02.2015, 14:51
Môžeš pracovať ako hltač mečov, ak sa to podarí...v opačnom prípade nech je Celestia s tebou 
Čo keby ma odfúkne?

Čo keby ma odfúkne?
Bow to the Princess!
|
Co kdyby...?
|
|
08.02.2015, 14:51
Môžeš pracovať ako hltač mečov, ak sa to podarí...v opačnom prípade nech je Celestia s tebou
![]() Čo keby ma odfúkne?
Bow to the Princess!
08.02.2015, 14:57
Nebudeš jediný
![]() Čo keby prídem na intrak až o 11tej?
08.02.2015, 15:01
Tak si dáš trošku na čas, no čo
Ak patríš medzi šikovných študentov, tak nevidím problém si blicnúť ![]() Čo keby sa Twingovi zjavím pred prahom?
Bow to the Princess!
09.02.2015, 23:37
Vyprahne.
Čo keby slnko zhaslo? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
10.02.2015, 00:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.02.2015, 00:02 uživatelem LEGION_1. Edited 1 time in total.)
(tak to sa mu tam radšej nezjavím
)Tak by to znamenalo, že niekto riadne nahneval Celestiu ![]() Čo keby ma zafúka snehom?
Bow to the Princess!
10.02.2015, 00:08
Budeš snehuliak!
Čo keby do rána nasneží meter snehu a nebude premávať MHDčka?
10.02.2015, 15:26
Tak také šťastie mať nebudeš. Raz sme prišli do školy len žiaci z tejto dediny, lebo nikto ostatný sa nedostal cez záveje. A oni nás neposlali domov, ale riadne sme sa museli učiť
![]() Čo keby sa zahrám na Tarzana?
Bow to the Princess!
10.02.2015, 21:56
George,george from jungle..
![]() Co kdyby ananas?
10.02.2015, 22:12
Ten je fajn, ale ja ho mám radšej v kompótovom stave
![]() Čo keby sa naučím čarovať?
Bow to the Princess!
10.02.2015, 22:31
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.02.2015, 22:31 uživatelem BatygameCZ. Edited 1 time in total.)
Bude z tebe Gandalf
![]() Co kdyby jsem se proměnil v Batmana?
|