Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
budeš neviditelný
co kdyby máš BAN!
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
ilumi... už to není vtipný
co kdyby kdyby?
Příspěvků: 221
Registrován od: Dec 2013
Hodnocení:
14
Duha bude everywhere.
Co kdyby planetu ovládly psy?
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
Kočky budou diskriminované
Co kdyby Rainbow Factory VS Cupkakes?
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
Nikdo by to nepoznal. Třeba už ji ovládají...POTVRZENO!
Co kdybych zítra ještě nejel domů?
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
To bylo supr

( ne,jsem u babičky,je tu hrozná N-U-D-A

)
Co kdyby přidali nové smajly?