Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
budeš neviditelný Pinkiegasp

co kdyby máš BAN! Pinkiecrazy
Odpovědět
Ja som ti ich už toľko dostal...v tej hre... Rainbowlaugh Ináč som nemal nikdy žiadny. A myslím, že ani nedostanem, ale možnože k nejakému warnu aj nábeh mám Rainbowlaugh

Čo keby stretnete UFO?
Bow to the Princess!
Odpovědět
ilumi... už to není vtipný Rainbowlaugh

co kdyby kdyby? Pinkiecrazy
Odpovědět
(tak toto je veľmi vďačná otázka Rainbowlaugh)
Keby bolo keby, boli by sme v nebi Ajsmug

Čo keby nastane dúhový tresk?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Duha bude everywhere.

Co kdyby planetu ovládly psy?
Rainbowderp
Odpovědět
Kočky budou diskriminované Pinkiegasp

Co kdyby Rainbow Factory VS Cupkakes? Pinkiecrazy
Odpovědět
Rainbow Cupcakes. Pinkiecrazy

Co kdyby Changelingové ovládly planetu?
Rainbowderp
Odpovědět
Nikdo by to nepoznal. Třeba už ji ovládají...POTVRZENO! Pinkiecrazy

Co kdybych zítra ještě nejel domů? Fluttercry
Odpovědět
A čo ti je v tej Equestrii zle? Raritywink

Čo keby ovládli planétu poníci? Flutterryay
Bow to the Princess!
Odpovědět
To bylo supr Pinkiehappy ( ne,jsem u babičky,je tu hrozná N-U-D-A Pinkiesick )

Co kdyby přidali nové smajly? Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)