Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
bolo bi to fajn
Čo keby žydoilumynati Rainbowlaugh
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
South Park,ne asi Pinkiecrazy

Co kdyby zabili Kennyho,parchanti?
Odpovědět
Toho už aj definitívne zabili Ajsmug Vtipná hláška sa tak stala krutou realitou Rainbowlaugh

Čo keby ma odfúklo?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Wind magic Rainbowlaugh

Co kdybych ti řekl,že Kenny zase v pozdějších sériích znovu obživl? Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak by bol jak Ježiš. Z mŕtvych vstal Rainbowlaugh

Čo keby začnem pozerať iba rozprávky?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Rebel vole Pinkiecrazy

Co kdybych zítra na 100% jel domů Flutterryay
Odpovědět
Mamma mia, si zober vlak (Pony Express) alebo bus, keď ti je tam zle Rainbowlaugh

Čo keby sa zbláznim?
Bow to the Princess!
Odpovědět
It's time for Cupkakes! Pinkiecrazy

Co kdybych za cca 2 hoďky jel domů? Flutterryay ( je to otravné,vím Rainbowlaugh )
Odpovědět
(nieeee, u mňa to prebieha jak v Lesson Zero Ajsmug Neni to nebezpečné, ale ani bezpečné Rainbowlaugh )

Choď už domov! Rainbowlaugh

Čo keby vybehnem von v ženských šatách?
Bow to the Princess!
Odpovědět
No homo Rainbowlaugh ( už jsem doma Rainbowkiss )

Co kdybych se tě zeptal na tvůj Steam? Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)